Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учні шкіл Запорізької області завітали на День відкритих дверей до ЕПК

Учні шкіл Запорізької області завітали на День відкритих дверей до ЕПК

11.02.2015 13:13 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж День відкритих дверей профорієнтація

Наприкінці минулого тижня Економіко-правничий коледж ЗНУ гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків у День відкритих дверей. Участь у заході взяли понад 100 гостей. Високий рівень зацікавленості щодо навчання у коледжі виявили учні шкіл Комунарського та Шевченківського районів нашого міста, а також шкіл Запорізької області, зокрема міст Вільнянська, Василівки, Токмака, Гуляйполя, Полог, смт Кушугум, селищ Успенівка, Маринівка та Роздол.

Під час зустрічі директор коледжу Олена Грибанова розповіла про матеріально-технічну базу ЕПК, перспективи навчання в коледжі, умови вступу, перебіг цьогорічної вступної кампанії та особливості навчання на підготовчих курсах, які діють на базі коледжу. Вона наголосила, що підготовчі курси дозволяють старшокласникам не лише успішно пройти вступні випробування до коледжу, але й покращити свої оцінки у школі. Олена Євгенівна подякувала старшокласникам та їхнім батькам за те, що вони завітали на День відкритих дверей, який з таким старанням для них підготували співробітники коледжу.
Майбутні абітурієнти також змогли переглянути презентацію 10 спеціальностей, за якими Економіко-правничий коледж ЗНУ здійснює підготовку кваліфікованих фахівців, та відеоролики про насичене та різнобарвне культурне життя студентів коледжу. Цього року новою формою профорієнтаційної роботи в коледжі стало проведення інтернет-вебінару гуманітарного та економічного спрямування для школярів. Під час заходу гості також мали змогу пройти професійну комп’ютерну діагностику, визначитися, до яких напрямів діяльності та спеціальностей вони мають здібності.
У рамках зустрічі також відбулися відкриті лекції, які провели представники Економіко-правничого коледжу. Свої майстер-класи презентували найкращі та найкреативніші викладачі – Людмила Чичун, Ірина Мордвінова, Наталія Калашнікова, Марина Іщенко, Вікторія Клауснітцер, Юлія Кібкало. Тож, дев’ятикласники, які взяли у них участь, змогли відчули себе в ролі справжніх студентів.
Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, оскільки батьки ставили численні запитання щодо особливостей вступної кампанії та умов навчання в коледжі.

Олександра Данілкіна,
завідувач гуманітарним відділенням ЕПК

Схожі новини