Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту створюють Центр молодіжного підприємництва

На факультеті менеджменту створюють Центр молодіжного підприємництва

13.02.2015 14:22 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

12 лютого за ініціативи студентів й підтримки викладачів було проведено круглий стіл щодо створення Центру молодіжного підприємництва на факультеті менеджменту. У заході взяли участь активні студенти 1-4 курсів факультету менеджменту, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту організацій та логістики Артем Сучков та здобувач кафедри менеджменту організацій та логістики Катерина Тарабан.

На початку заходу д.е.н., професор Людмила Бухаріна зазначила, що розвиток малого бізнесу в Україні є одним із вирішальних чинників, який дозволить сприяти економічному розвитку держави та зайнятості населення.
У ході обговорення ініціативи створення Центру к.е.н., старший викладач Артем Сучков розповів студентам про свій власний досвід підприємницької діяльності зі студентських часів, що викликало ще більшу зацікавленість та підсилило мотивування студентів у створені Центру.
Під час засідання було прийнято позитивне рішення щодо створення Центру, була визначена назва - «Центр інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «МОЯ СПРАВА» та місія центру – підтримка соціально-економічного зростання регіону шляхом сприяння розвитку підприємництва та інновацій серед молоді, вдосконалення процесів демократизації та євроінтеграції, розвиток людського капіталу та бізнес-навичок, розвиток малого бізнесу в Україні.
Основними завданнями Центру визначено сприяння активній молоді у започаткуванні підприємницької діяльності та надання послуг бізнес-освіти на громадських засадах. У подальшому планується налагодити співпрацю Центру з органами самоврядування, бізнес-структурами та неурядовими організаціями щодо розвитку підприємницьких навичок, розширення правової свідомості молоді у питаннях провадження економічної діяльності.

Факультет менеджменту

Схожі новини