Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Троє студентів ЗНУ отримуватимуть стипендію МК «Запоріжсталь»

Троє студентів ЗНУ отримуватимуть стипендію МК «Запоріжсталь»

17.02.2015 15:28 Все Факультети Економічний Менеджменту Юридичний Стипендіальна програма «Запоріжсталі»

17 лютого в Запорізькому національному університеті за участю представників керівництва вишу, факультетів, Відділу виховної роботи та представників МК «Запоріжсталь» відбулось засідання комісії з визначення претендентів на отримання стипендіальної програми від МК «Запоріжсталь».

Основною метою цієї програми є мотивування молоді до отримання вищої освіти та нових знань, заснованих на практичному досвіді, стимулювання студентів до підвищення інтелектуальної та суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції. Саме з цією метою МК «Запоріжсталь» заснував 20 іменних стипендій для студентів запорізьких вищих навчальних закладів, серед яких є і Запорізький національний університет.
На засідання комісії були запрошені в.о. начальника відділу розвитку персоналу МК «Запоріжсталь» Михайло Гогун, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан факультету менеджменту Ірина Шавкун, декан економічного факультету Алла Череп, заступник декана з виховної роботи юридичного факультету Віктор Сабадаш, професор кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, заступник декана з виховної роботи економічного факультету Вікторія Сьомченко, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, які і виступили членами оргкомітету і визначили переможців.
Всі претенденти на отримання іменної стипендії, а всього їх було вісім, підготували необхідну документацію (есе про науково-технічну діяльність, довідку з деканату про результати літньої та зимової сесії, копії грамот, сертифікатів, патентів за 2014 рік, копії паспорта та ідентифікаційного коду) та презентували членам комісії своє бачення і перспективи проходження практики та роботи на МК «Запоріжсталь», а також розповіли про свої успіхи в навчальній, науковій та громадській діяльності. Членів комісії також цікавив практичний досвід студентів, а також їх наукові напрацювання, які можуть бути використані під час роботи на МК «Запоріжсталь».
Участь у конкурсі взяли студенти держбюджетної форми навчання 3-4 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та студенти 1-2 курсів освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» і «магістр» напрямів підготовки: «Облік та аудит», «Правознавство» та «Логістика».
Основними критеріями оцінювання, за якими відбувався відбір, були: навчання протягом двох семестрів із середнім балом не нижче 4,7 за п’ятибальною шкалою, науково-технічну діяльність (за наявністю за відповідним профілем), досягнення у спорті та активна участь у суспільному житті.
За результатами засідання комісії іменні стипендії отримали три студенти ЗНУ: Артем Дроздов (економічний факультет, ОКР «Магістр»), Владислав Андрющенко (факультет менеджменту, ОКР «Бакалавр») та Дмитро Калниш (юридичний факультет, ОКР «Бакалавр»).
Розмір стипендіальних виплат для цих студентів складатиме 700 гривень і буде виплачуватись протягом 4 місяців. Крім того, стипендіати МК «Запоріжсталь» отримають пріоритетне право під час працевлаштування на комбінат. Наприкінці засідання керівництво вишу та факультетів виступило із пропозицією до керівного складу підприємства розглянути питання надання бази практики для найкращих студентів ЗНУ та можливості участі в цій стипендіальній програмі в подальшому не тільки студентів бюджетної форми навчання, але і студентів-контрактників.

Олена Переверзєва