Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі математичного факультету взяли участь у засіданні круглого столу «Моя професія – програміст» в ЕПК

Викладачі математичного факультету взяли участь у засіданні круглого столу «Моя професія – програміст» в ЕПК

26.02.2015 15:27 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж математичний факультет круглий стіл

24 лютого у рамках проведення «Тижня інформатики та математики» в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання тематичного круглого столу «Моя професія - програміст». Захід проходив за активною участю представників математичного факультету.

На початку засідання його організатори окреслили мету, яку поставили перед собою його учасники: сформувати чітке уявлення про сучасну систему освітньої підготовки спеціалістів з інформаційних технологій, проблеми працевлаштування, особливості самопідготовки та постійного вдосконалення досвіду, особливості виробничих завдань. Учасниками обговорення стали близько 40 осіб. При цьому експертами виступали: заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман, завідувач кафедри інформаційних технологій ЗНУ, доцент Сергій Борю, завідувач лабораторією інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету нашого вишу Наталія Плюта, а також співробітниця компанії «Redwerk» м. Запоріжжя Юлія Майборода. Крім того, у засіданні активно зв’яли участь представники адміністрації та викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ та студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК.
На заході жваво обговорили побудову традиційної системи підготовки фахівця у вищому навчальному закладі, зокрема, в Економіко-правничому коледжі та можливість продовжувати навчання за спеціальністю на математичному факультеті ЗНУ. Також під час засідання йшла мова по важливість самостійної роботи студента – основні її аспекти та труднощі (постійне самостійне навчання, робота з важливими книгами та статтями, заняття з англійської мови, участь у конкурсах, олімпіадах).
Крім того, студентам розповіли, як визначити, чи підходить тобі професія, чи є в тебе до неї схильності та здібності. Учасники заходу також дискутували з такого питання, як розподіл професій на чоловічі, жіночі й універсальні. Закцентували увагу присутніх на заході і на проблемі працевлаштування програмістів та на тому, які виробничі завдання вирішує програміст відповідно до його спеціалізації. Студенти уважно вислухали думки експертів та поставили їм цікаві запитання.
Підсумки заходу підбив модератор круглого столу – заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман. «Цілеспрямована навчальна діяльність, особиста дисциплінованість, небайдужість, активна позиція в навчанні та участь у професійно-орієнтованих змаганнях дозволить студентам спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК справді стати спершу випускниками коледжу, а надалі – успішними студентами математичного факультету та кваліфікованими програмістами», - підкреслив він.

Схожі новини