Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Юрій Мартинов провів семінар для студентів юридичного факультету

Представник Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Юрій Мартинов провів семінар для студентів юридичного факультету

06.03.2015 13:08 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність зустріч

Представники професорсько-викладацького колективу юридичного факультету Запорізького національного університету великої уваги надають підготовці сучасних, висококваліфікованих фахівців у галузі права. У зв’язку з цим керівництво факультету дбає не лише про якісну професійну підготовку студентів, але й про те, аби вони вільно володіли іноземними мова та були в курсі перебігу важливих процесів у міжнародному правничому просторі. Так, 6 березня на юридичному факультеті провели перший білінгвальний семінар «Компоративний аналіз законодавства України та права Європейського Союзу». Модератором та ведучим заходу став почесний гість факультету – консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, випускник нашого вишу Юрій Мартинов.

Учасники заходу – студенти та заступники декана юридичного факультету, доценти Михайло Віхляєв та Микола Мартинов – прослухали лекцію Юрія Мартинова, присвячену порівнянню важливих аспектів законодавства нашої держави та Європейського Союзу. Також Юрій Петрович окреслив основні етапи на шляху до євроінтеграції, які має пройти наша країна з точки зору права. Після цього всі охочі змогли поставити доповідачу свої питання. Робочими мовами зустрічі були англійська та німецька. Під час семінару наші студенти продемонстрували гарні знання не лише із міжнародного права, але й з іноземним мов.
Підбиваючи підсумки роботи семінару проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура наголосив, що саме завдяки таким навчально-просвітницьким заходам робляться реальні кроки в напрямку євроінтеграції нашої країни. Олександр Іванович вручив Юрію Мартинову почесний сертифікат юридичного факультету й подякував йому за те, що він гідно несе високе звання випускника нашого університету. «Юридичний факультет – один із кращих не лише в нашому виші, але й у всій Україні. Його викладачі докладають багато зусиль задля того, аби випускати правників нової європейської формації», - наголосив Олександр Гура. Також він вручив сертифікати учасникам заходу та подякував їм за активну життєву позицію та прагнення постійно вдосконалювати свої знання.
Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць приєдналася до привітань і висловила сподівання, що такі семінари стануть ще однією гарною традицією факультету та будуть проходити щорічно. За словами Тетяни Олександрівни, керівництво факультету сподівається налагодити подальшу плідну співпрацю з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.
Підсумовуючи свої враження від участі в семінарі та від роботи зі студентами юридичного факультету ЗНУ, Юрій Мартинов наголосив: «Молоді правники ЗНУ справили на мене дуже позитивне враження. Справа не лише у їхньому високому рівні знань з міжнародного й вітчизняного права та в гарному володінні іноземними мовами. Найбільше враження на мене справила їхня активна позиція, прагнення дізнатися більше з важливих та актуальних на сьогодні правничих тем. Багато хто з них вже визначився з колом своїм професійних інтересів, прагне якомога раніше розпочати свою кар’єру. Дехто бачить себе фахівцем у галузі міжнародного права. Я був би радий, якби серед учасників цього семінару були ті, хто в майбутньому сприятиме активній інтеграції нашої країни до європейського простору».

Таміла Тарасенко

Схожі новини