Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся День відкритих дверей

На факультеті СПП відбувся День відкритих дверей

16.03.2015 09:15 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології день відкритих дверей профорієнтація

На факультеті соціальної педагогіки та психології 14 березня відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їхні батьки мали чудову нагоду познайомитись із факультетом, його професорсько-викладацьким складом, з матеріально-технічним забезпеченням.

Гостей факультету вітали перший проректор Олександр Бондар, декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська.
Знайомство із факультетом розпочалося святковим концертом, на якому студенти продемонстрували свої пісенні й танцювальні таланти, чим створили доброзичливу та теплу атомосферу у залі.
Персональне знайомство із спеціальностями "Соціальна педагогіка", "Психологія", "Театральне мистецтво" відбувалось у аудиторіях, де абітурієнтам було представлено презентації про ці спеціальності, сфери працевлаштування. Також їм розповіли про переваги навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології. Було організоване довірливе спілкування між абітурієнтами та викладачами факультету, в межах якого гості змогли отримати відповіді на актуальні питання. Також абітурієнти мали змогу пройти профорієнтаційне тестування з метою визначення професійних схильностей.
Зустріч з абітурієнтами завершилась екскурсією факультетом та лабораторією соціальної педагогіки та психології, під час якої гостям дуже сподобалась доброзичлива, добре оснащена і комфортна обстановка 8 корпусу ЗНУ.

Олена Лещенко
Заступник декана з профорієнтаційної роботи

Схожі новини