Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції історичних дисциплін конференції «Молода наука-2015»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції історичних дисциплін конференції «Молода наука-2015»

16.03.2015 09:12 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Конференція

13 березня у Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету у рамках науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2015» відбулося робоче засідання секції історичних дисциплін, яке очолив викладач історії, к. і. н. Максим Носик.

На захід завітали викладачі коледжу Олександра Данілкіна, Лариса Недавня, Ірма Федючок, Тетяна Федулкіна, а також магістри історичного факультету ЗНУ Ксенія Булигіна та Юлія Цибульська.
Конференцію відкрила активна учасниця «Молодої науки» Ксенія Аксьонова, яка підготувала цікаву інформацію про політичну діяльність останнього гетьмана української держави Івана Скоропадського.
Неочікувані факти про народжуваність напередодні війни учасникам конференції представила студентка Дарина Куліченко. А Катерина Доля виступила із доповіддю на тему «Фінансова культура».
Студенти коледжу не залишилися байдужими й до подій сьогодення. Так, Аліна Молявка, Ярослав Величко та Анастасія Чуприна у своїх доповідях розглянули актуальні теми, присвячені подіям в Україні 2013-2015 років, які викликали жваву дискусію серед учасників заходу.
За результатами засідання секції історичних дисциплін були обрані найкращі доповіді студентів, які будуть рекомендовані до друку в збірнику наукових робіт «Вісник Запорізького національного університету». Ними стали доповіді Анастасії Шевченко «Злочини проти людяності часів ПСВ за матеріалами американської преси», Вікторії Шейко «Українське козацтво як феномен світового піратства» та Андрія Цибульського «Локарнські та Будапештські домовленості як міжнародно-правові гарантії миру в Європі чи самообман світової демократії? Історико-ретроспективний аналіз».
Найкращою презентацією стала робота на тему «Язичницька символіка в християнських іконах», яку підготував Дмитро Ковальов.

Горчакова Ірина, Боровик Поліна, група К33-14
Різенко Ольга, група К33-13

Схожі новини