Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу взяли участь у засіданні круглого столу: «Моя професія – нести людям добро»

Студенти Торгового коледжу взяли участь у засіданні круглого столу: «Моя професія – нести людям добро»

07.04.2015 14:04 Торговий коледж працевлаштування

У Торговому коледжі ЗНУ пройшов Тиждень популяризації дисциплін циклової комісії «Технології торговельних процесів, маркетингу і менеджменту», протягом якого студенти взяли участь у низці тематичних заходів. Студенти випускних груп взяли активну участь в обговоренні доповіді «Формування позитивного іміджу підприємства», демонстрували знання, вміння, навички при проведенні презентації парфумерно-косметичної продукції провідних торгових марок. Також студенти предметного гуртка «Комерсант-2015» взяли участь у засіданні круглого столу «Моя професія – нести людям добро».

Крім того, в рамках Тижня популяризації спеціальних дисциплін 2 квітня проведений семінар-зустріч, на який було запрошено потенційних роботодавців. Семінар проходив під головним гаслом «Професіоналізм – запорука успішного працевлаштування». Студенти з цікавістю слухали виступи спеціаліста Обласного центру зайнятості, виконавчого директора Українсько-американського спільного підприємства «Інтрейд», начальника сектору людських ресурсів ТОВ гіпермаркету «Ашан», заступника директора Запорізького ТОВ «РУШ» лінії магазинів «Єва», менеджера з персоналу ТОВ «Фоззі-Фуд» про наявність вакантних місць, інформацію про певні вимоги до фахівців, гарантію працевлаштування.
За результатами зустрічі з роботодавцями проведено анкетне опитування, що показало зацікавленість випускників у подальшій співпраці.

Торговий коледж

Схожі новини