Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося засідання секції «Юридичні науки» науково-практичної конференції «Молода наука-2015»

На юридичному факультеті відбулося засідання секції «Юридичні науки» науково-практичної конференції «Молода наука-2015»

09.04.2015 14:28 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет молода наука

8 квітня на юридичному факультеті ЗНУ в рамках науково-практичної конференції «Молода наука-2015» відбулося засідання секції «Юридичні науки». У конференції взяли участь більше 70 студентів всіх курсів юридичного факультету ЗНУ, майбутні юристи підготували тези різної правової тематики. Так, серед усіх доповідей були відібрані 20 найбільш актуальних і цікавих наукових доповідей, які в свою чергу, стали об’єктом жвавого обговорення і дискусії.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. За словами Геннадія Миколайовича, для студентів юридичного факультету ЗНУ участь в науковому житті факультету є центром і місцем виникнення ідей, думок, пропозицій. Ідея – це важлива зброя та є вирішальний кроком у процесі інформування громадськості про вагому роль науки. Про формування нового осередку молодої науки йшлося й у виступі декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць.
Під час засідання модератори заходу окремо акцентували увагу на досягнутих результатах факультету за 2015 рік, так, зокрема, були нагородженні і отримали подарунки - книги та юридичні журнали найактивніші дослідники правової доктрини, а саме: Дмитро Калниш, Іван Шумейко, Краснова Ксенія, Юлія Шульга та Поліна Зозуля.
Окрім того, спілкування продовжили і з доповідями виступили такі студенти: Владислав Бандровський «Законодавче підґрунтя використання факсиміле в цивільно-правових відносинах», Ольга Гоздек «Невербальні способи виявлення брехні при допиті», Ганна Дічко «Прояв установчої функції ВРУ щодо формування депутатських фракцій (груп)», Анна Єрмолаева «Особливості правового регулювання фінансового забезпечення заохочення державних службовців в Україні», Поліна Зозуля «Загальна характеристика адміністративного примусу у сфері оподаткування», Олексій Кальонов «Еволюція суспільства, держави і права: теоретичний аналіз», Ксенія Краснова «Альтернативні способи вирішення спорів: поняття та сутність», Аліна Кузміна «Проблемні аспекти криміналістичної тактики», Юлія Шульга «Питання податкових і бюджетних відносин у сучасній правовій доктрині: загально теоретичний аспект» та інші молоді науковці.
Учасники конференції продемонстрували високий рівень зацікавленості і прагнень змінити реалії сьогодення, особливо щодо практичних аспектів державного будівництва і менеджменту України. Логічним завершенням науково-практичної конференції «Молода наука-2015» стало нагородження інших активістів, які долучилися до дискусії конференції, грамотами. Наукові роботи студентів будуть опубліковані у збірнику праць студентів, аспірантів та молодих вчених ЗНУ.

Юридичний факультет

Схожі новини