Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили свідоцтва випускникам курсів «Бухгалтерський облік і аудит» Центру післядипломної освіти

У ЗНУ вручили свідоцтва випускникам курсів «Бухгалтерський облік і аудит» Центру післядипломної освіти

14.04.2015 12:28 Все Факультети Економічний Центр післядипломної освіти економічний факультет навчання вручення дипломів

У Запорізькому національному університеті завершили роботу курси підвищення кваліфікації, організовані Центром післядипломної освіти та економічним факультетом нашого вишу. Вони мали на меті підвищення кваліфікації безробітних осіб, направлених на навчання Запорізьким обласним центром зайнятості, за напрямом «Бухгалтерський облік і аудит».

Після двох із половиною місяців навчання та успішного складання випускного іспиту їхнім слухачам в урочистій обстановці були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. На урочистості завітали декан економічного факультету Алла Череп, завідувач кафедри обліку і аудиту Надія Шмиголь та фахівець 1 категорії Центру післядипломної освіти Дмитро Фролов. Вони привітали слухачів курсів та побажали їм подальшого успішного працевлаштування.
Співробітники Центру післядипломної освіти нашого університету переконані, що й на далі наш ВНЗ буде приймати активну участь у підготовці та підвищенні кваліфікації за різними напрямами безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Одна зі слухачок курсів Валентина Сивилирова поділилася своїми враженнями від навчання: «Хочу подякувати усім викладачам, особливо Аллі Череп за її уважність до наших пропозицій та інформативні заняття з економіки, Ользі Радєвій за те, що вона знайшла для нас додатковий час і доступно виклала предмет «1С: Бухгалтерія» та Валентині Гончаровій за її надзвичайно цікаві лекції. Викладачі так доступно відкривали для нас нову інформацію, що навчання проходило легко і дуже цікаво».

Центр післядипломної освіти

Схожі новини