Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна-2015»

У ЗНУ розпочався конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна-2015»

15.04.2015 13:40 Все Факультети Іноземної філології Математичний Фізичного виховання Юридичний Центр культури фестиваль концерт

14 квітня у Запорізькому національному університеті розпочався традиційний конкурс художньої самодіяльності студентів 1-5 курсів «Студентська весна-2015», організатором якого виступив Центр культури ЗНУ. У перший день фестивалю свої «квартирники» демонстрували команди факультетів фізичного виховання, іноземної філології, юридичного та математичного.

Ведучими першого дня конкурсу стали Катерина Черниш та Віктор Дніпровський. Вони привітали учасників заходу і представили їм членів журі конкурсу, до складу якого увійшли співробітники Центру культури ЗНУ: в.о. директора Андрій Бондаренко, керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко, керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг та керівник студії «КВН» Олексій Савицький.
Відкрили конкурс «Студентська весна-2015» представники юридичного факультету і свій виступ присвятили казці «Аліса в країні чудес». На глядацьку аудиторію очікували веселі жарти, яскраві костюми, сучасні хореографічні постановки та вокальні номери. Студенти черговий раз підтвердили, що юридичний факультет – це велика родина, яка завжди тримається разом.
Студенти математичного факультету ЗНУ представили глядачам оригінальний «квартирник», у якому відтворили фрагменти плину життя людини у швидкій перемотці. Цікавим було те, що протягом свого виступу студенти не вимовили ні слова. Він супроводжувався лише музичними композиціями і танцювальними постановками.
Студенти ж факультету іноземної філології у своєму виступі продемонстрували «закулісся» своєї душі, виконавши популярні музичні композиції та різні танцювальні номери. Підтримати молоде покоління завітали і випускники факультету Олександр Манов, Павло Мельник та Сурен Маркарян. Вони звернулися зі словами подяки до декана факультету Галини Морошкіної і зазначили, що ФІФ назавжди залишиться у їхніх серцях. Окрім того, Сурен Маркарян виконав в подарунок пісню французькою мовою.
Останніми на сцену вийшли представники факультету фізичного виховання. У своєму «квартирнику» вони продемонстрували як готувались до участі у конкурсі «Студентська весна-2015». Студенти подарували глядачам не лише вокальні та хореографічні номери, але й гарний настрій завдяки веселим жартам та стенд-апу від Владислава Вороткова.
Відбірковий тур фестивалю «Студентська весна-2014» триватиме ще три дні, під час яких будуть визначені найталановитіші студенти ЗНУ. Вже сьогодні свої таланти продемонструють студенти наступних факультетів: економічного, фізичного, журналістики, а також соціології та управління.

Олена Ярошенко

Схожі новини