Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулася зустріч з бізнес-тренером Наталією Ефремовою

На факультеті СПП відбулася зустріч з бізнес-тренером Наталією Ефремовою

16.04.2015 09:34 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Зустріч

15 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулась зустріч студентів напрямів підготовки «Соціальна педагогіка» та «Психологія» із провідним фахівцем в галузі практичної психології, коучем, бізнес-тренером, випускницею факультету СПП Наталією Ефремовою.

Під час зустрічі студенти отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Зокрема, як реалізувати себе у професії, уникнути ризиків під час пошуку роботи, а також методи ефективної презентації себе на ринку праці. Наталія Миколаївна поділилася досвідом свого професійного становлення, розповіла про власну роботу у галузі організаційної психології. Для студентів стало відкриттям багато обговорених тем, адже під час теоретичного навчання практичні нюанси роботи залишаються невідомими.
Бізнес-тренер у доступній формі розповіла про щомісячне планування навчання для співробітників і проведення тренінгів та навчальних програм (укладання договорів, пошук місця проведення, звітні документи), складання звітів про навчання для комерційного і генерального директора, проведення атестацій, розробка та затвердження положень, стандартів роботи (внутрішніх нормативних документів), створення внутрішньої системи навчання для співробітників, контроль за проходженням випробувального терміну.
Варто зазначити, що на факультеті соціальної педагогіки та психології такі зустрічі вже стали традиційними, адже інтерес, з яким студенти беруть участь у них говорить про важливість такої форми роботи.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини