Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав Гран-прі виставки «Освіта та кар’єра – 2015»

ЗНУ отримав Гран-прі виставки «Освіта та кар’єра – 2015»

16.04.2015 13:49 Виставка ЗНУ

Сьогодні в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ) розпочалася XXVII міжнародна виставка «Освіта та кар’єра-2015». Запорізький національний університет отримав Гран-прі виставки та відповідний диплом у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології». Наш виш також здобув почесне звання «Лідер вищої освіти України».

Виставка «Освіта та кар'єра» є одним із найбільших заходів освітнього простору країни, яка збирає лідерів галузі. Її організатори - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.
Подробиці про участь представників ЗНУ у заході читайте згодом на сайті та в газеті «Запорізький університет».