Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-менеджери відзначили свято логістики Supply Chain Day

Студенти-менеджери відзначили свято логістики Supply Chain Day

20.04.2015 09:01 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

16 квітня студенти факультету менеджменту спеціальності «Логістика» долучилися до професійного логістичного свята «Supply Chain Day», що проходить у європейських країнах кожного третього четверга квітня за ініціативи Європейської логістичної асоціації. У рамках заходів, присвячених цій події, було проведено круглий стіл «Логістичний потенціал Запорізького регіону».

Організаторами заходу виступили викладачі кафедри менеджменту організацій та логістики к.е.н., доцент Сергій Богданов, к.т.н., доцент Дмитро Антонюк, к.е.н., старший викладач Артем Сучков. На початку заходу в.о.завідувача кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна привітала учасників круглого столу та підкреслила важливість популяризації логістики як науки та впровадження логістичного менеджменту у сучасну ринкову інфраструктуру. Студентка 4 курсу Анастасія Бакута надала інформацію стосовно діяльності Європейської логістичної асоціації.
На засідання круглого столу завітав начальник транспортного відділу ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Володимир Соляний. Представник комбінату розповів про практичні аспекти логістичної діяльності на виробництві, також було піднято проблеми технічних знань менеджера-логіста, обговорювали можливість працевлаштування за фахом.
Усі учасники обговорення отримали не тільки важливі знання, але й гарний настрій та мотивацію для подальшого навчання та розвитку у галузі логістики. Факультет планує в майбутньому розширити перелік та форму заходів в рамках святкування «Supply Chain Day».

Факультет менеджменту

Схожі новини