Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Віктор Лях повернувся зі стажування за Програмою обмінів імені Мевлани (Туреччина)

Професор Віктор Лях повернувся зі стажування за Програмою обмінів імені Мевлани (Туреччина)

20.04.2015 10:31 Все Факультети Біологічний Економічний Математичний Менеджменту Програма академічних обмінів факультет іноземної філології економічний факультет факультет менеджменту факультет журналістики біологічний факультет математичний факультет

Завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, професор Віктор Лях повернувся з Університету Чукурова, який входить до п’ятірки найкращих вищих навчальних закладів Туреччини. Він зустрівся із керівництвом, викладачами, аспірантами та студентами біологічного факультету іноземного вишу. Також Віктор Лях виступив із доповіддю про основні наукові здобутки кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин біологічного факультету Запорізького національного університету.

Професор налагодив професійні контакти для майбутнього наукового співробітництва із турецькими колегами. Під час стажування також відбувся обмін досвідом в організації наукових досліджень при університетах. Варто відзначити, що головною рисою наукових досліджень в університеті Чукурова є державна підтримка напрацювань, які спрямовані на сталий розвиток сільського господарства та рослинництва в Туреччині.
За словами начальника відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ Вікторії Вертегел, наш університет долучився до Програми обмінів імені Мевлани минулого року. Цей проект для стажувань науково-педагогічних працівників та студентів у 2011 році започаткувало Міністерство вищої освіти Турецької республіки, прагнучи збільшити популярність Туреччини в галузі освіти шляхом інтенсифікації академічної мобільності.
Умови стажування представників ЗНУ в Університеті Чукурова передбачають читання лекцій, ознайомлення із сучасними освітніми програмами, участь у наукових конференціях, користування значним бібліотечним фондом та проведення спільних наукових досліджень. В Університеті Чукурова працює 16 факультетів, 3 коледжі, 7 професійних училищ, 3 інститути та 26 науково-дослідних лабораторій.
Цього навчального семестру представники шести факультетів побувають на цих стажуваннях. Йдеться про факультет іноземної філології (доценти Катерина Василина та Світлана Запольських вже повернулися з Туреччини), біологічний (на стажуваннях побував Віктор Лях), економічний факультет (днями очікується повернення декана, професора Алли Череп), факультет журналістики, менеджменту та математичний.

Марія Канцелярист

Схожі новини