Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Корпоративну соціальну відповідальність обговорили на економічному факультеті

Корпоративну соціальну відповідальність обговорили на економічному факультеті

30.04.2015 10:56 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання засідання круглого столу

28 квітня відбулося засідання круглого столу на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність: особливості розвитку в Україні». Ініціаторами проведення заходу стали: завідувач кафедри обліку та аудиту, професор Надія Шмиголь та доцент кафедри обліку та аудиту Зінаїда Урусова.

Організатори ставили собі за мету підвищити рівень знань студентів та надати можливість кожному з учасників заходу презентувати власні напрацювання з цієї тематики. До участі в роботі круглого столу запросили експертів: начальника головного фінансового управління Запорізької обласної державної адміністрації Сергія Медведя, генерального директора будкомплексу «Будівельник» Петра Синенка, завідувача кафедри обліку та аудиту ЗНТУ, професора Наталію Левченко, директора корпорації «Арсенал» Андрія Розумовича та доцента кафедри адміністративного менеджменту та бізнес адміністрування АПУ Андрія Антонюка.
На початку заходу з привітальними словами до присутніх звернулися: начальник головного фінансового управління Запорізької обласної державної адміністрації Сергій Медвідь, декан економічного факультету, професор Алла Череп й організатори заходу. Доповіді викликали великий інтерес та бурхливе обговорення в усіх присутніх на засіданні. Його учасники змогли на власному досвіді пересвідчитись у багатогранності та важливості питань корпоративної соціальної відповідальності.
Під час виступів студентів свої зауваження висловлювали викладачі економічного факультету Запорізького національного університету: професор кафедри обліку і аудиту Неля Проскуріна, доценти кафедри обліку і аудиту Світлана Саєнко та Олена Рибалко, старший викладач цієї кафедри Ольга Радєва, доценти кафедри управління персоналом і маркетингу Олександр Череп та Наталя Кушинова, завідувач кафедри управління фінансовою економічною безпекою та управління проектами, доцент Олександр Лепьохін і старший викладач кафедри управління персоналом та маркетингу Валерія Тимошик.
Всі учасники круглого столу зійшлися на думці, що механізми взаємодії держави, бізнесу та суспільства в Україні поки що не відрегульований, незважаючи на успішний досвід окремих компаній.

Студент економічного факультету Євген Піцик

Схожі новини