Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики переобрали голову студентської ради Анастасію Холод

На факультеті журналістики переобрали голову студентської ради Анастасію Холод

30.04.2015 11:20 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Студентська рада Вибори

29 квітня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулася звітно-виборча конференція голови студентської ради факультету. Оскільки для участі у виборах зареєструвався лише один кандидат – діюча голова студентської ради факультету Анастасія Холод, саме вона і продовжить обіймати цю почесну посаду.

У звітно-виборчій конференції взяли участь: декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін, заступник декана факультету журналістики з виховної роботи Наталія Тяпкіна, голова інформаційного сектору студентської ради Кристина Марченко (модератор заходу) та студенти факультету.
До складу лічильної комісії увійшли студенти Вікторія Лагутіна, Аліна Дерев’янко та Дмитро Ребров. Секретарем звітно-виборчої конференції виступила студентка Катерина Степанова.
На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету Володимир Манакін. Він подякував діючій голові студентської ради Анастасії Холод за якісну роботу, свідченням якої стала низка перемог факультету на різноманітних конкурсах, а також налагоджена дисципліна у гуртожитках та покращення успішності студентів у навчанні.
У свою чергу, заступник декана з виховної роботи Наталія Тяпкіна побажала студентці принциповості та категоричності у вирішенні поставлених перед нею завдань, щоб студентська рада факультету журналістики працювала на високому рівні, а також налагодження гарного зв’язку між колективом викладачів та студентів.
Наступною до слова була запрошена діюча голова студентської ради факультету журналістики Анастасія Холод. Вона звітувалась перед учасниками конференції щодо роботи студентського самоврядування під її керівництвом.
Анастасія Холод зазначила, що протягом звітного періоду студентській раді факультету вдалося створити міцну команду та дружню атмосферу на факультеті журналістики, розпочати активну співпрацю із науковим товариством факультету, а також налагодити роботу старост. Результативність роботи студентської ради підтверджує низка різноманітних заходів, у яких брали участь студенти, а також кількість їхніх перемог протягом звітного періоду.
Актив студентської ради факультету журналістики у складі 25 осіб проголосував за затвердження звіту діючої голови студентської ради, після чого Анастасія Холод представила учасникам заходу свою передвиборчу програму та склад команди.
Вона зазначила, що прагне створити професійну, сприятливу атмосферу для розвитку кожного студента: як в культурному, так і в науковому сенсі. Також студентка планує організовувати тренінги з провідними фахівцями журналістики, видавничої справи та реклами, що забезпечить професійне зростання студентів. Не менш важливим є, на думку Анастасії Холод, створення інформаційно-навчального сектору, щоб контролювати успішність студентів у навчанні та допомагати їм вирішувати проблеми пов’язані з цим. Окрім того, кожного місяця студентська рада факультету буде оприлюднювати звіт про виконану роботу.
Наприкінці заходу студенти факультету журналістики підтримали кандидатуру Анастасії Холод на посаду голови студентської ради, побажали їй успіху та нових звершень.

Олена Ярошенко

Схожі новини