Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відзначили День пам’яті та примирення

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відзначили День пам’яті та примирення

12.05.2015 09:23 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Концерт

8 травня студенти та викладачі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету вшанували загиблих у Другій Світовій війні 1939-1945 років, відзначивши Всесвітній День пам’яті та примирення.

Ведучими заходу виступили студенти Ольга Різенко та Ольга Мішевська.
На початку свята присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Під звуки метронома студенти та викладачі коледжу згадали тих, хто поклав своє життя заради нашого майбутнього.
Окрім того, під час відзначення 70-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Європі та річниці завершення Другої світової війни студентка Тетяна Колєгова виконала пісню, а Олена Семенюк, Наталія Ольховська, Костянтин Федосєєв, Дарина Куліченко та Анастасія Преподобна продекламували вірші. У свою чергу, Микола Копиловський та Лілія Розумович виконали танок, а Анастасія Шевченко зачитала фронтовий лист.

Економіко-правничий коледж ЗНУ