Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики ЗНУ співпрацює з факультетом комунікації Університету Чукурова (Туреччина)

13.05.2015 09:58 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна співпраця

Завідувач кафедри соціальних комунікацій, професор Олена Семенець побувала на стажуванні в Çukurova University (Туреччина). Протягом тижня (3–10 травня) була реалізована насичена програма перебування на факультеті комунікації. Зокрема, встановлено професійні зв’язки з керівництвом факультету – деканом Dr. Hatice Çubukçu, завідувачем кафедри комунікаційних студій Prof. Dr. Nurçay Türkoğlu, завідувачем кафедри радіо, телебачення та кіно Dr. Nüket Еlpeze Еrgeç, координатором програми Мевляна на факультеті комунікації Dr. İlker Özdemir, а також із багатьма іншими викладачами.

Професор Олена Семенець ознайомилася з навчальними планами та особливостями професійної підготовки студентів на факультеті комунікації, поділилася досвідом ЗНУ, узгодила перспективи подальшої співпраці з турецькими колегами.
Живий відгук у студентів та викладачів факультету комунікації викликали прочитані нею дві лекції: «Революція Гідності в Україні: Візуальний дискурс національної самоорганізації», у якій з позицій синергетики (теорії складних нелінійних нерівноважних систем) проаналізувала роль національних і державних символів у розгортанні подій та соціальних процесів у сучасній Україні; та «Сучасна українська урбаністика: соціально-комунікаційні аспекти», де, узагальнюючи досвід виконання творчих робіт студентів факультету журналістики ЗНУ, представила аспекти організації соціальних комунікацій у сучасному Запоріжжі.
Найрізноманітніші численні запитання турецьких студентів і викладачів, живий зацікавлений діалог та їхнє щире захоплення творчими ідеями студентів нашого журфаку – усе це свідчить про цінність професійних і освітніх контактів, справжнє взаєморозуміння та підтримку студентської молоді й викладачів двох країн.
Були також зустріч на Communication Seminar із турецькою бізнесвумен, володаркою багатьох нагород за видатні здобутки в професійній та громадській діяльності, журналісткою, що представляє власну економічну газету «Refleks», Esra Ӧzden (повідомлення про цей Communication Seminar на сайті Çukurova University: http://habermerkezi.cu.edu.tr/ekonomigazeteciligi.asp); відвідання церемонії нагородження переможців загальнонаціонального Фестивалю короткометражних фільмів Туреччини «Kisa Film Festivali»; багато інших захопливих зустрічей – і все це завдяки програмі Мевляна та гостинним викладачам факультету комунікації Çukurova University.

Олена Семенець,
завідувач кафедри соціальних комунікацій ЗНУ