Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 75-річчя Торгового коледжу ЗНУ на його базі провели регіональну суспільнознавчу конференцію

До 75-річчя Торгового коледжу ЗНУ на його базі провели регіональну суспільнознавчу конференцію

22.05.2015 10:20 Торговий коледж наука конференція

19 травня в Торговому коледжі ЗНУ розпочала свою роботу І регіональна конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми суспільствознавчих дисциплін». Організатори присвятили захід Дню науки та 75-річчю навчального закладу. Під час конференції працювало 4 секційні відділи, на яких студенти з різних навчальних закладів нашого міста обговорювали історичні, соціально-економічні, культурологічні, філософські та правові аспекти розвитку сучасної України.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук під час відкриття пленарного засідання привітав учасників конференції від імені ректорату, побажав їм плідної роботи та підкреслив, що пишається тим, що він і сам за фахом – історик. Директор Торгового коледжу Олександр Олійник привітав учасників заходу. Він зазначив: «Для нашого навчального закладу вже стало доброю традицією гостинно приймати учасників різного роду конференцій і круглих столів в нашому коледжі, але сьогоднішня конференція особлива, вона розпочне свою роботу на честь 75-річного ювілею нашого навчального заходу, який ми святкуємо цього року». Також перед присутніми з доповіддю виступив заступник директора Економіко-правничого коледжу ЗНУ Максим Носик, який розповів про сутність напряму «історіософія», та про широкі можливості його застосування в сучасній науці.
У конференції взяло участь понад 40 учасників із Запорізької державної інженерної академії, Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ, Запорізького авіаційного коледжу, Економіко-правничого коледжу ЗНУ та інших. Активну участь у роботі секцій взяли представники Торгового коледжу, з доповідями виступили Максим Рибалкін, Оксана Петренко, Валентина Шетеля, Світлана Полякова, Олександра Бондарь.
На заключному засіданні, в актовій залі коледжу, всі студенти отримали сертифікати учасників конференції, а особливо цікаві та інформативні доповіді були відзначені грамотами. Серед нагороджених – студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Цибульський і Дарина Шурига. Андрій представив дослідження на тему: «Будапештські домовленості і посттоталітарний гібридний мир», а Дарина досліджувала питання занепаду імперіалістичної думки епохи російського домінування. Подякою також нагороджений студент Запорізького авіаційного коледжу Максим Комиса, котрий займається філософською проблематикою понять свободи та справедливості в сучасному світі.

Торговий коледж ЗНУ

Схожі новини