Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ започаткували конкурс «Економіст року - 2015»

У ЗНУ започаткували конкурс «Економіст року - 2015»

28.05.2015 12:52 Все Факультети Економічний Економічний факультет «Економіст року - 2015»

Вчора, 27 травня, в актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ відбулася церемонія нагородження кращих студентів та викладачів економічного факультету за результатами конкурсу «Економіст року - 2015». Переможці отримали дипломи і пам’ятні подарунки. Свято започаткували з ініціативи Студентської ради факультету.

Урочисту церемонію відкрила декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона зазначила, що професія економіста – вкрай важлива: від неї залежать усі інші галузі господарської діяльності, їхня праця, перед усім, забезпечує стратегічну безпеку нашої країни. А економічний факультет ЗНУ справді може пишатися своїми викладачами, студентами та випускниками, які є конкурентоспроможними на ринку праці і складають міцний потенціал економічної галузі. Алла Василівна підкреслила, що у цьому році започаткували вже три вагомі ініціативи факультету – Ярмарок вакансій, Фестиваль реклами та конкурс «Економіст року - 2015». Декан висловила окрему подяку за організацію останнього заходу представникам Студради факультету, зокрема її голові – Оксані Вітковській, і побажала надалі докладати спільних зусиль для зростання іміджу як економічного факультету, так і Запорізького національного університету в цілому.
Від імені ректорату ЗНУ студентів та викладачів із започаткуванням нової доброї традиції факультету привітав проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук. Він звернув увагу на ту чудову атмосферу, яка панує на економічному факультеті, і побажав усіляких гараздів, подальшого розвитку та зростання.
Конкурсний відбір, як зазначили організатори заходу, відбувався у два етапи, під час яких визначили найкращих та найактивніших представників факультету, а підсумком такої роботи став відбір кандидатів на звання лауреата у кожній з представлених на конкурсі номінацій. Грамоти, кубки переможців та призи «економістам року» вручили організатори та представники деканату – заступники декана з наукової, виховної та з навчальної роботи, доценти Андрій Линенко, Вікторія Сьомченко та Костянтин Денисов.
А найкращими «економістами року» стали:
- у номінації «Науковець року» – Дар’я Самойленко;
- у номінації «Староста року» – староста групи 1 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Ірина Триліс;
- у номінації «Журналіст року» – Катерина Морозова;
- у номінації «Лідер року» – Оксана Вітковська;
- у номінації «Волонтер року» – Олена Рубан;
- у номінації «Спортсмен року» – Микита Сідоров;
- у номінації «Золотий голос» – Ангеліна Сур;
- у номінації «Талант року» – Олександр Шайтанов (4-ий віце-містер ЗНУ);
- у номінації «Містер та Міс популярність економічного факультету» – Олександр Горбачов та Діана Буряк.
У номінації «Улюблені викладачі» визначили шестеро лауреатів – академік Академії економічних наук, декан економічного факультету Алла Череп, заступник декана, доцент кафедри обліку та аудиту Вікторія Сьомченко, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, доцент Олександр Лепьохін, старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Аліна Осаул, асистент кафедри економічної кібернетики Вікторія Шаповалова та старший викладач кафедри управління персоналом і маркетингу Валерія Тимошик. Також у номінації «Відкриття року» визначили колективи переможців, якими стали представники групи підтримки спортивних та культурних заходів економічного факультету, організатори Кубку з мініфутболу серед дівчат та працівники редакції газети «ЕФ ТЕГ».
Гарний святковий настрій присутнім створила невеличка концертна програма від «золотих голосів» факультету – Ангеліни Сур та Софії Латарії, а також гурту «Віденс».

Олена Хлистун

Схожі новини