Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вечір слави зібрав сузір’я спортивних талантів (фоторепортаж)

Вечір слави зібрав сузір’я спортивних талантів (фоторепортаж)

29.05.2015 14:27 Все Факультети Біологічний Економічний Іноземної філології Історичний Математичний Менеджменту Соціології та управління Фізичного виховання Всі факультети Вечір спортивної слави

28 травня в Запорізькому національному університеті на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбувся Вечір спортивної слави, присвячений призерам і переможцям Спартакіади ЗНУ.

В урочистостях взяли участь: адміністрація вишу, спортивно-оздоровчого комплексу і факультетів, викладачі та студенти – переможці спартакіади з різних видів спорту, майстри спорту та спортсмени – професіонали. Захід організувало керівництво Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ за підтримки Центру культури та факультету фізичного виховання.
Ведучими свята були студенти факультету фізичного виховання Михайло Митько та Катерина Черниш – учасники студії розмовного жанру «СТЕМ-МС» Центру культури ЗНУ. Розпочався вечір з виступу діючих Чемпіонів України – збірної команди ЗНУ зі спортивної аеробіки.
На урочисту церемонію нагородження переможців спортивних змагань та закриття Спартакіади 2014-2015, яка до речі була започаткована ще у 1964 році, завітали: ректор ЗНУ Микола Фролов, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, голова Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов, начальник відділу спортивно-масової роботи, заступник начальника управління з питань фізичної культури спорту та туризму Запорізької міської ради Валерій Богдан, начальник Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, а також декани і заступники деканів факультетів вишу.
На початку церемонії з вітальними словами до учасників свята звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він поздоровив студентів та викладачів - переможців спортивних змагань, відзначивши їхній високий рівень фізичної підготовки та подякувавши всім спортсменам - Олімпійським чемпіонам, чемпіонам Світу та країни за те, що вони прославляють наш виш. Також Микола Олександрович наголосив на тому, що Спартакіада в ЗНУ проводитиметься і надалі, адже саме таким чином до занять спортом щороку долучаються сотні студентів. «Я запевняю, що ми зробимо все можливе, щоб зміцнити матеріально-технічну базу, щоб спорт назавжди увійшов в наше життя і ми з оптимізмом дивилися у майбутнє нашого вишу та нашої країни», - зазначив ректор ЗНУ.
В свою чергу, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар також подякував організаторам, творчим колективам, які виступали в цей день, та учасникам змагань за їхні спортивні перемоги, відзначивши, що традиції ЗНУ реалізуються в різних сферах життя вишу , в тому числі і в спорті, і їх треба тільки підтримувати. До привітань долучилися також декани та заступники деканів усіх факультетів, які побажали спортсменам успіхів, творчої наснаги, а також подальших спортивних перемог.
На заході нагородили переможців університетської студентської спартакіади з різних видів спорту серед факультетських команд, а також викладачів, які брали участь у спартакіаді серед співробітників вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області, спортсменів-професіоналів та студентів – майстрів спорту. Цього дня винуватців свята відзначили грамотами, дипломами, кубками, а також солодкими подарунками. Для усіх гостей та учасників свої пісенні та хореографічні таланти демонстрували представник вокальної студії «Кантилена» Дмитро Сєрков та народний театр сучасної хореографії «Фенікс».
Крім того, на Вечорі спортивної слави визначили переможців конкурсу стінгазет від студентських рад факультетів – ними стали студенти-історики. Також під час свята нагородили: команду факультету соціальної педагогіки та психології – за участь у студентській спартакіаді 2014-2015 навчального року; команду факультету журналістики – за 1 місце з настільного тенісу серед дівчат; команду юридичного факультету – за 3 місце з легкої атлетики серед юнаків; команду філологічного факультету – за І місце з баскетболу 3 х 3 серед дівчат та за ІІ місце з баскетболу серед дівчат; команду історичного факультету – за ІІ місце з шахів серед дівчат, за ІІІ місце з шахів серед юнаків та за ІІ місце з міні футболу серед юнаків; команду математичного факультету – за І місце з волейболу серед дівчат, за ІІ місце з волейболу серед юнаків та за ІІІ місце з настільного тенісу серед юнаків; команду факультету соціології та управління – за І місце з мініфутболу серед юнаків, за ІІ місце з волейболу серед дівчат, за ІІ місце з легкої атлетики серед юнаків та за ІІІ місце з баскетболу 3 х 3 серед дівчат; команду фізичного факультету – за І місце з настільного тенісу серед юнаків, за І місце з баскетболу 3 х 3 серед юнаків, за І місце з баскетболу серед юнаків та за ІІІ місце з волейболу серед юнаків; команду факультету іноземної філології – за І місце з шахів серед дівчат, за І місце з легкої атлетики серед дівчат, за ІІ місце з шашок серед дівчат, за ІІ місце з настільного тенісу серед дівчат та ІІІ місце з баскетболу серед юнаків; команду факультету менеджменту – за І місце з шашок серед дівчат, за ІІ місце з шашок серед юнаків, за ІІ місце з легкої атлетики серед дівчат, за ІІІ місце з баскетболу серед дівчат та за ІІІ місце з баскетболу 3 х 3 серед юнаків; команду біологічного факультету – за І місце з шахів серед юнаків, за І місце з шашок серед юнаків, за ІІІ місце з шахів серед дівчат, за ІІІ місце з шашок серед дівчат, за ІІІ місце з волейболу серед дівчат та за ІІІ місце з легкої атлетики серед дівчат; команду економічного факультету – за І місце з волейболу серед юнаків, за І місце з баскетболу серед дівчат, за І місце з легкої атлетики серед юнаків, за ІІ місце з баскетболу серед юнаків, за І місце з баскетболу 3 х 3 серед дівчат, за ІІ місце з баскетболу 3 х 3 серед юнаків, за ІІ місце з шахів серед юнаків, за ІІ місце з настільного тенісу серед юнаків, за ІІІ місце з шашок серед юнаків, за ІІІ місце з настільного тенісу серед дівчат і нарешті за ІІІ місце з міні футболу серед юнаків.
Призові місця між факультетами у загальному заліку серед дівчат розподілилися так:
1 місце – команда факультету менеджменту;
2 місце – команда факультету іноземної філології;
3 місце – команда біологічного факультету.
У загальному заліку серед юнаків трійка лідерів виглядала так:
1 місце – команда економічного факультету; 2 місце – команда фізичного факультету; 3 місце – команда історичного факультету.
Треба зазначити, що команди-переможці університетської спартакіади перемагали у спортивних змаганнях районного, міського, обласного, українського та міжнародного рівнів.
Під час святкової програми також відзначили найкращі та найпопулярніші команди університету, а саме: збірну ЗНУ з баскетболу (тренер – викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля). Створена вона була у 1987 році, в різні роки була призером і переможцем першості міста Запоріжжя та Запорізької області серед студентських команд вищих навчальних закладів, призером 3-ї і 4-ї студентської Ліги України, переможцем та призером Всеукраїнських турнірів, присвячених знаменним датам. Також відзначили команду ЗНУ з міні-футболу «Надія ЗНУ» (тренер – арбітр національної категорії Юрій Аристенко), створену у 1987 році, призера і Чемпіона України з міні-футболу серед команд Вищої Ліги, переможця Міжнародного турніру «Кубок слов’янських країн», а за підсумками минулого року – Чемпіона Запорізької області серед команд вищих навчальних закладів (5-е місце в Україні серед вишів). Згадали і про волейбольну команду ЗНУ, представниці якої в цьому році стали переможцями чемпіонату України серед аматорських команд. Крім того, відзначили й збірну команду Запорізького національного університету зі спортивної аеробіки (тренера: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри «Олімпійського та професійного спорту» Олена Черненко та заслужений тренер України, аспірант факультету фізичного виховання Борис Кокарєв). Представниці цієї команди – багаторазові чемпіони та володарі Кубку України, Чемпіони України серед студентів, переможці етапу Кубку Світу – Відкритого Чемпіонату Словаччини.
Під час свята нагородили спортсменів, які своїми спортивними досягненнями і рекордами, на весь світ прославили наш Запорізький козацький край. Серед них: Анна Дербеньова – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України Міжнародного класу з ушу, Чемпіонка Світу з традиційного ушу 2014 року, володарка Кубку України 2014 та 2015 років; Тетяна Кондратьєва – студентка 3 курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України Міжнародного класу з ушу, Чемпіонка Світу з традиційного ушу 2014 року, володарка Кубку України 2014 та 2015 років; Євгенія Осетинська – студентка 5 курсу факультету фізичного виховання, багаторазова чемпіонка країни, триразова володарка Кубку України 2012, 2013 та 2014 років, переможниця етапу Кубку Світу Європейської серії Гран-Прі у Словаччині з аеробіки; Роман Агаєв – студент 4 курсу юридичного факультету, майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату Європи 2013 року, двократний бронзовий призер Світу серед юніорів, срібний призер Чемпіонату Європи 2014 року, чемпіон України 2015 року з амреслінгу; Наталія Дерюгина – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, бронзовий призер Чемпіонату України з волейболу.
Їх привітав та відзначив нагородами декан факультет фізичного виховання Микола Маліков. Він наголосив, що в ЗНУ навчаються найкращі спортсмени, які гідні представляти Україну на всесвітньому рівні. Також він особливо відзначив тих спортсменів, які досягли найвищих результатів у спорті та побажав їм вдалої кар’єри та подальших перемог.
Крім того, голова Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов вручив посвідчення майстрів спорту таким студентам-спортсменам ЗНУ: Євгенії Осетинській, студентці 5 курсу факультету фізичного виховання, багаторазовій Чемпіонці України, триразовій володарці Кубку України 2012, 2013 та 2014 років, переможниці етапу Кубку Світу Європейської серії Гран-Прі у Словаччині; Діані Бабкіній, студентці 3 курсу юридичного факультету, багаторазовій Чемпіонці України, триразовій володарці Кубку України 2012, 2013 та 2014 років, переможниці етапу Кубку Світу Європейської серії Гран-Прі у Словаччині; Світлані Острогляд, студентці 3 курсу біологічного факультету, багаторазовій Чемпіонці України, триразовій володарці Кубку України 2012, 2013 та 2014 років; Єлизаветі Ільїній, студентці 3 курсу факультету фізичного виховання, Майстру спорту України з художньої гімнастики, багаторазовій Чемпіонці України, триразовій володарці Кубку України 2012, 2013 та 2014 років.
В свою чергу, начальник відділу спортивно-масової роботи, заступник начальника управління з питань фізичної культури спорту та туризму Запорізької міської Ради Валерій Богдан подякував керівництву вишу за ту роботу, яка проводиться в університеті з розвитку спорту та виховання здорового молодого покоління. Саме за вклад в розвиток спорту в ЗНУ грамотами нагородили: проректора ЗНУ з наукової роботи Геннадія Васильчука, декана ФСУ Максима Лепського, викладача кафедри фізичного виховання Віктора Горбулю.
Відзначили й викладачів, які у поточному 2015 році під час проведення обласних змагань серед представників вищих навчальних закладів, в різних видах спорту перемогли в чотирьох категоріях і в одній – посіли 2 місце. Так, були нагороджені команда Запорізького національного університету за І місце з баскетболу 3 х 3 (капітан команди викладачів зі стрітболу Геннадій Миколайович Васильчук), команда Запорізького національного університету за І місце з волейболу (капітан команди викладачів з волейболу Сергій Миколайович Попов), команда Запорізького національного університету за ІІ місце з міні-футболу (капітан команди викладачів з футболу Віктор Олексійович Горбуля), команда Запорізького національного університету за І місце з настільного тенісу (капітан команди викладачів настільного тенісу Валерій Іванович Домніч), команда Запорізького національного університету за І місце з шахів (капітан команди викладачів з шахів Світлана Валеріївна Сівак).
Також грамотами за великий внесок в розвиток фізичної культури та спорту були нагороджені ректор ЗНУ Микола Фролов, інструктор СОК Юрій Аристенко, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, голова СОК ЗНУ Михайло Протас, заступник голови СОК ЗНУ Олександр Петренко, декан математичного факультету Сергій Гоменюк, заступник декана з виховної роботи фізичного факультету Павло Долгорукий, старші викладачі кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля і Сергій Жестков, доцент кафедри фізичного виховання Сергій Попов та старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Борис Кокарев.
Наприкінці свята відбулося нагородження головних героїв студентської спартакіади 2014-2015 у загальному заліку. Так, за результатами спартакіади призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – команда економічного факультету;
2 місце – команда факультету менеджменту;
3 місце – команда факультету іноземної філології.
Вітаємо найкращих найспортивніших представників дружньої родини Запорізького національного!

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини