Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті під час зустрічі випускників відзначили кращих роботодавців

На економічному факультеті під час зустрічі випускників відзначили кращих роботодавців

02.06.2015 16:27 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято нагородження

Серед численних важливих традицій, що існують на економічному факультеті ЗНУ і покликані згуртувати його науково-педагогічний та студентський колектив у велику дружну родину, особливе місце займає Вечір зустрічі випускників. Уже п’ятий рік поспіль в останню п’ятницю травня разом збираються керівництво факультету, викладачі всіх кафедр і випускники різних років. Також на таких урочистостях обов’язково присутні почесні гості заходу – представники адміністрації нашого вишу та роботодавців Запорізької області, які плідно співпрацюють із факультетом, стають базами для проходження практик його студентів та надають їм перше робоче місце після випуску.

Почесний гість заходу заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Базь привітав усіх учасників зустрічі та наголосив на важливості таких заходів: «Такі заходи – це те, що насправді потрібно нашій області: серед випускників минулих років, які із вдячністю згадують свою альма-матер і завітали сюди, аби зустрітися із друзями-колишніми однокурсниками, поділитися своїми досягненнями з викладачами, – чимало потенційних роботодавців, які зможуть допомогти отримати робочі місця тим, хто вчився на їхньому рідному факультеті пізніше», – підкреслив Олександр Станіславович. Також він відзначив, що важко переоцінити вплив на розвиток не лише галузі економіки нашого краю, але й усієї нашої країни висококваліфікованих фахівців, яких випускає факультет.
Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар у своєму вітальному слові зазначив: «Я щиро радий бачити в залі таку велику кількість випускників економічного факультету. Добре розумію, що завітати до рідного університету, згадати свої щасливі студентські роки – це завжди свято». Крім того, Олександр Григорович щиро переконаний, що, попри всі негаразди і виклики сьогодення, економічна криза в Україні буде подолана і завдяки зусиллям випускників нашого економічного факультету. Варто, на думку Олександра Бондаря, відзначити і те, скільки зусиль колектив цього факультету докладає задля налагодження співпраці із потенційними роботодавцями й забезпечення першим робочим місцем своїх вчорашніх студентів. Так, нещодавно фахівці Запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь» за домовленістю з факультетом проаналізували його навчальні плани та запропонували внести до них певні корективи, які обов’язково будуть враховані під час підготовки конкурентоздатних фахівців.
Декан економічного факультету Алла Череп, вітаючи учасників заходу, підкреслила: «У цій залі зібралися разом і випускники 1995-96 рр., і ті, хто завершив навчання в минулому році, а це – яскраве свідчення того, що ми рухаємося в правильному напрямку, і наші студенти вважають себе однією великою родиною». Алла Василівна згадала про досягнення факультету за цей навчальний рік: акредитацію спеціальності «Управління персоналом», зміцнення кадрового потенціалу, захист докторських дисертацій його викладачами, перемоги студентів у всеукраїнських конкурсах наукових робіт й в олімпіадах, розвиток співпраці з роботодавцями, забезпечення випускників робочими місцями тощо. Також декан подякувала усім роботодавцям, присутнім на заході, зокрема керівництву ЗНУ, адже цього року 6 випускників працевлаштовано саме на базі нашого вишу.
Крім того, під час свята відбулося урочисте нагородження кращих роботодавців нашого регіону – представників тих підприємств, установ й організацій, які найактивніше протягом року співпрацювали з економічним факультетом й забезпечили створення найбільше робочих місць для його випускників. Їхні представники отримали статуетки й грамоти від декана Алли Череп. Цього року перше місце розділили між собою колективи Запорізького національного університету, «Ощадбанку» й «Приватбанку». На 2 місці опинився колектив металургійного комбінату «Запоріжсталі». 3 місце розділили між собою Запорізька обласна державна адміністрація і публічне акціонерне товариство «Мотор Січ».
Також до випускників із привітання й побажаннями звернулись завідувачі кафедр економічного факультету: Надія Шмиголь (кафедра обліку та аудиту), Наталія Максишко (кафедра економічної кібернетики), Дмитро Бабміндра (кафедра міжнародної економіки та економічної теорії), Олександр Лепьохін (кафедра управління фінансово-економічною безпекою та проектами) і Володимира Бугай (кафедра фінансів та кредиту). Усі вони подякували випускникам за те, що вони не забувають про рідний університет, та запевнили, що завжди будуть раді бачити їх на факультеті, якщо ті захочуть поділитися своїми успіхами чи попрохати порадити.
Крім того, під час свята зі своїми спогадами про незабутні студентські роки виступили самі винуватці свята – як представники тих, хто одними з перших завершив навчання на факультеті, до випускників минулого року. При цьому колишні студенти згадували не лише лекції та семінари, завдяки яким здобули всі потрібні знання й навички, але й численні культурні, соціальні та розважальні заходи, на які так багате дозвілля студентства цього факультету. Всі вони запевнили, що ніколи не забудуть рідний університет.
Чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу стали ліричні вокальні виступи від студентів різних курсів економічного факультету. Після завершення офіційної частини свята випускники продовжили спілкування з друзями та своїми наставниками у неформальній обстановці.

Таміла Тарасенко

Схожі новини