Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-філологи відвідали зоопарк Пилишенків та музей «Садиба Попова»

Студенти-філологи відвідали зоопарк Пилишенків та музей «Садиба Попова»

17.06.2015 10:41 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет екскурсія

14 червня студенти філологічного факультету разом із доцентом кафедри російської філології Оксаною Темною здійснили подорож до м. Василівки. Там вони мали змогу оглянути приватний зоопарк родини Пилишенків та Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова».

Екскурсанти поділилися своїми враженнями від подорожі: «Щойно виїхали за межі міста, ми захопилися виглядом чудових природних ландшафтів. Чарівні плавні з оксамитовими островами і затоками змінилися просторами Каховського водосховища. Майже вздовж усієї дороги хитали нам услід своїми голівками червоні маки».
Спочатку студенти відвідали відомий приватний зоопарк родини Пилишенків, у якому розміщується багато хижих тварин: леви, тигри, ведмеді. Екскурсанти з цікавістю спостерігати за хижками, про що із захопленням згадують: «Ведмеді, ніби діти, плескалися у басейні, а потім із задоволенням ласували солодкими подарунками, якими пригощали їх відвідувачі зоопарку, – черешнями, варенням і навіть морозивом». Художній смак господарів закладу відчувається і в оформленні території зоопарку. Тут можна помилуватися водяними ліліями з білими, рожевими та жовтими пелюстками, які плавають у басейнах, на клумбах росте декоративна суниця та кактуси-опунції з величезними жовтими квітами.
Також відбулося знайомство студентів із цікавою людиною – художником Олександром Пилишенком, який прожив 36 діб у клітині з левами, встановивши рекорд України. Він став першою людиною, яка приймала пологи у левиці.
Після зоопарку філологи відправилися помилуватися пейзажами заказника Лиса гора, а наприкінці дня завітали до музею-заповідника «Садиба Попова». На будівництво цього архітектурного шедевру В. П. Попов, особистий секретар графа Потьомкіна при Катерині II, витратив майже дві тонни золота, намагаючись конкурувати з самим графом Воронцовим та його палацом в Алупці.
Екскурсія видалася незабутньою, студенти відкрили для себе ще одну сторінку історії та культури рідного Запорізького краю. Вони повернулися додому, сповнені нових позитивних вражень.

Кафедра російської філології

Схожі новини