Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки участі студентів у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах

У ЗНУ підбили підсумки участі студентів у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах

22.06.2015 15:48 Все Факультети Біологічний Економічний Журналістики Іноземної філології Менеджменту Соціальної педагогіки та психології Соціології та управління Фізичного виховання Юридичний Конкурси олімпіади студенти

Одним з найважливіших показників рейтингу вищих навчальних закладів є кількість студентів-переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Всеукраїнських олімпіад. У 2015 році 17 студентів ЗНУ стали переможцями другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, ще 14 здобули призові місця у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

У поточному навчальному році за наказом Міністерства освіти і науки України наш університет вперше виступив базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Слов’янські мови та літератури», який з цієї спеціальності проводився вперше в Україні саме у нашому виші. Крім того, університет другий рік виступає базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка». Також у 2015 році на базі ЗНУ було вдруге проведено регіональний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.
У 2015 році 29 студентів ЗНУ взяли участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, з яких перемогли 17. Найактивнішим факультетом у цьому плані є економічний, який бере участь у конкурсі з широкого кола спеціальностей. Друге місце традиційно посідає юридичний факультет, який щорічно має по три дипломи переможців. На третьому місці знаходиться біологічний факультет. Певний прогрес демонструє факультет менеджменту, щорічно збільшуючи кількість учасників та переможців Всеукраїнських конкурсів. По 1-2 переможця стабільно має філологічний факультет, по одному буває на факультеті СПП та фізичного виховання.
Цього року 69 студентів ЗНУ взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, 14 з них зайняли призові місця. Найбільше переможців Всеукраїнських олімпіад за останні три роки, також як і конкурсів, мають економічний і юридичний факультети - 6 і 5 відповідно. На третьому місці знаходиться факультет іноземної філології, який підготував 4 переможця олімпіад. По три переможця Всеукраїнських олімпіад мають факультети: біологічний, фізичного виховання, СПП та менеджменту. По два дипломи переможців отримали студенти факультетів журналістики, філологічного, соціології та управління.

Начальник НДЧ
Вікторія Міняйло

Схожі новини