Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам Торгового коледжу ЗНУ вручили дипломи

Випускникам Торгового коледжу ЗНУ вручили дипломи

06.07.2015 11:33 Торговий коледж вручення дипломів випускний

3 липня в Торговому коледжі ЗНУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів. Привітати випускників зі святом прийшли представники адміністрації коледжу, викладачі, батьки та друзі. Цього року диплом молодшого спеціаліста отримали 77 студентів, що навчаються на денному відділенні за спеціальностями «Товарознавство і комерційна діяльність» та «Бухгалтерський облік». 7 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Відкрив захід директор коледжу Олександр Олійник. Він побажав усім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях та висловив сподівання, що отримана ними підготовка стане запорукою їх майбутнього професійного зростання.
Привітав гостей і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Запорізького національного університету Олександр Гура. Він зазначив, що отримання диплома є першим кроком у доросле життя сповнене перешкод и труднощів, і побажав студентам гідно пройти через всі перепони і стати справжніми фахівцями своєї справи.
Завідуюча денним відділенням Вікторія Турченко від імені дирекції коледжу нагородила найкращих студентів грамотами за високі досягнення у навчанні. А крім того, подяками були нагороджені і батьки випускників за активну участь у вихованні та громадському житті навчального закладу. Багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від своїх кураторів Світлана Савон, Олександра Драної, Лариси Петрової та Марини Будьоної.
Гарним подарунком для гостей стала святкова програма, яку підготували випускники на знак подяки. Вони декламували вірші, танцювали та демонстрували свої вокальні здібності. Випускний вечір ще надовго запамята’ється всім, хто був присутній в цій залі. А ми бажаємо нашим випускникам ніколи не забувати про рідний коледж і з радістю на них чекаємо!

Торговий коледж

Схожі новини