Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому та Торговому коледжах ЗНУ розпочалися вступні іспити

В Економіко-правничому та Торговому коледжах ЗНУ розпочалися вступні іспити

27.07.2015 15:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Торговий коледж

27 липня в Економіко-правничому та Торговому коледжах Запорізького національного університету розпочалися вступні екзамени. За період прийому документів до ЕПК ЗНУ надійшло 890 заяв, а до Торгового коледжу – 230. До кінця тижня всі абітурієнти (випускники 9 класів) складатимуть іспити з української мови, а також - з дисциплін за обраним фахом.

Так, в Економіко-правничому коледжі вступники спеціальності «Фізичне виховання» проходитимуть творчий конкурс з фізичної підготовки, а спеціальності «Туристичне обслуговування» складатимуть іспит з географії. Знання з історії України демонструватимуть абітурієнти ЕПК, що подали документи на спеціальності «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка».
Математику складатимуть вступники ЕПК на спеціальності «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення» та абітурієнти Торгового коледжу на спеціальності «Товарознавство», «Маркетингова діяльність» та «Виробництво харчової продукції»).
Результати екзаменів можна буде дізнатися вже наступного дня після їх складання на стендах та на сайті Запорізького національного університету. Рейтинговий список буде оприлюднений не пізніше 4 серпня.
Бажаємо всім вступникам успіхів та чекаємо на вас 1 вересня!

Схожі новини