Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ремонтно-будівельні роботи в ЗНУ завершаться до 1 вересня

Ремонтно-будівельні роботи в ЗНУ завершаться до 1 вересня

13.08.2015 13:46 Адміністративно-господарська частина ремонт

Адміністрація Запорізького національного університету неабияку увагу приділяє облаштуванню території студмістечка та навчальних корпусів, створює всі умови для зручності навчання та відпочинку студентів нашого вишу. Як правило, головний обсяг щорічних ремонтно-будівельних робіт припадає на літній сезон, тож у представників Адміністративно-господарської частини є можливість підготувати матеріально-технічну базу вишу до нового навчального року.

Роботи з облаштування території ЗНУ тривають найбільш інтенсивно саме напередодні 1 вересня. Адже ЗНУ має бути повністю готовим до зустрічі у новому навчальному році зі студентами та викладачами. Частина запланованих на поточний сезон ремонтних робіт вже успішно виконана, а частина – добігає завершення. Ремонти проводяться силами як ремонтно-будівельної групи ЗНУ та студентського будівельного загону, так і бригадами підрядних організацій.
Значний обсяг робіт припав на 2 навчальний корпус. Тут тривають широкомасштабні ремонти на 2 і 4 поверхах. Вже встановлені нові металопластикові двері та вікна, прибрані вхідні двері та перегородки на вході до 4 поверху, що створює ефект прозорості та наповненості світлом. Відремонтовані та пофарбовані стіни, зроблена навісна стеля на 2 поверсі, а на 4 тривають роботи з її встановлення, підлога підготовлена до покриття лінолеумом. Окрім цього, запланований ремонт та переобладнання однієї з аудиторних кімнат на 2 поверсі під комп'ютерний клас для студентів Економіко-правничого коледжу.
Суттєві перетворення відбуваються і біля 1 корпусу. На приміській території поряд із студмістечком – відрізок алеї по майбутній вулиці Толока замість існуючої назви Леппіка, що з’єднує вулиці Залізничну та Гоголя, – проходять роботи з укладання бруківки натомість старого асфальтового покриття. На дільниці від 1 корпусу до Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ її вже закінчили укладати. Це досить пожвавлює загальний місцевий урбаністичний краєвид на фоні клумб та алей ЗНУ. Окрім того, у планах АГЧ – встановити нові вхідні двері на будівлю 1 навчального корпусу, що має додати не лише зручності, а й модернізувати її дизайн.
До початку нового навчального року має завершитися й ремонт приміщення №2 (лабораторії металографії і лазерної та термічної обробки матеріалів) фізичного факультету, що знаходиться у цьому корпусі. Тут вже завершилася реконструкція електромережі і встановлені нові електророзетки.
У 4 адміністративно-навчальному корпусі вже завершився ремонт навчальної аудиторії №307 (косметичний ремонт підлоги, стін, поклейка шпалер), де розміщується кабінет анатомії ім. доктора Михайла Левіна.
Відбулася заміна вікон та переобладнання кімнат №№220 та 221 у 5 навчальному корпусі: приміщення належать економічному факультету і відтепер тут буде діяти перший у нашій області бізнес-інкубатор ГО «БІ – Запоріжжя». Також до початку нового навчального року відбудеться лакування підлоги у коридорах на всіх трьох поверхах будівлі та пофарбування водоемульсійною фарбою стін коридору економічного факультету.
На території 6 корпусу вже завершився ремонт гардеробної кімнати та продовжується ремонт аудиторії №504, де будуть відбуватися заняття груп Центру німецької мови, партнера Гете-інституту. А на 2 поверсі переобладнана кімната (запланована під номером 226), що знаходиться навпроти медичного пункту співробітників ЗНУ. Великий обсяг ремонтних робіт проходить цим літом і на території спортивного-оздоровчого комплексу ЗНУ. Ремонти у спортивно-побутових та навчальних приміщеннях виконують студенти будівельного загону. Вже відбулися відновлювальні ремонті роботи у трьох роздягальнях, навчальних аудиторіях і на кафедрі олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання (№№ 116, 119, 202, 203, №203а та 203б). Також студенти поновили фарбове покриття та відремонтували м’які частини тренажерів у тренажерному залі. Фарбувальні роботи ведуться і в ігровому залі. Розпочалися ремонтні роботи покрівлі СОК ЗНУ: тут працюють робочі підрядної організації.
Відбуваються поточні ремонти і у студентських гуртожитках ЗНУ. Так, протягом літа проводяться дрібні ремонтні роботи у гуртожитках №№2, 3 та 4. У гуртожитку №2 переобладнуються санвузли, а в гуртожитку №4 триває реконструкція двох стояків трубопроводу та системи каналізації, а також ремонти та утеплення кімнат №№509, 709, 809 на 5, 7 і 8 поверхах.
Спільними зусиллями співробітників корпусів, гуртожитків та студентів під керівництвом директора студмістечка Армена Мхітаряна та садівника Віктора Баранова підтримується чистота і порядок на території студентського містечка. Вони також опікуються клумбами та займаються висадкою зелених насаджень на території університету. Зараз відбуваються роботи з впорядкування зеленої зони біля гуртожитку №4. Під час вступної кампанії на території паркової зони у затишних затінених куточках можуть відпочити абітурієнти та інші відвідувачі студентського містечка.

Олена Хлистун

Схожі новини