Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет зустрів новий навчальний рік святковим концертом

Економічний факультет зустрів новий навчальний рік святковим концертом

14.09.2015 03:04 Все Факультети Економічний Економічний факультет концерт

1-го вересня, на честь початку нового навчального року, активісти економічного факультету провели концерт у актовій залі другого корпусу, щоб святково привітати першокурсників зі вступом до вищого навчального закладу та познайомити з представниками факультету.

Декан, доктор економічних наук, професор Алла Череп висловила слова привітання та мотивації вчорашніх абітурієнтів та старшокурсників. Очільниця великої і дружньої економічної родини бажала жаги до знань, натхнення до звершень, а також розповідала цікаві факти, здобутки та особливості економічного факультету.
У ході проведення заходу, свої привітання також висловили: завідувач кафедри фінансів і кредиту Володимир Бугай, завідувач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Дмитро Бабміндра, завідувач кафедри обліку і аудиту Надія Шмиголь, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін, завідувач кафедри управління персоналу і маркетингу Валентина Гельман, завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко, заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко, голова студентської ради Оксана Вітковська та голова наукового товариства студентів та аспірантів Роман Завальнюк.
Крім того, слово було надано і волонтерам, з якими економічний факультет співпрацює з перших днів російської агресії на українських теренах. І викладацький, і студентський склад постійно беруть участь у волонтерських акціях із збору коштів на закупівлю необхідного обладнання та продуктів харчування.
Приємний настрій подарували і ведучі заходу: Олександра Дудка, Артур Козиряцький та Олександр Шайтанов. Своїм співом порадували студентів Ангеліна Сур, Софія Латаріа та Інна Коваленко.
Захід видався дуже теплим і родинним, та надихнув на новий навчальний рік з передчуття чогось нового, цікавого, захопливого, а головне – з потрібними людьми поруч.

Аліна Сардак,
студентка 3 курсу економічного факультету

Схожі новини