Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти СПП та Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели благодійну акцію на підтримку дітей з особливими потребами

Студенти СПП та Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели благодійну акцію на підтримку дітей з особливими потребами

18.09.2015 13:26 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Факультет СПП Благодійна акція Музична перерва Ярмарок

18 вересня студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету організували благодійну акцію зі збору коштів на закупівлю теплих пледів для дітей з особливими потребами, які відвідують групу денного перебування Запорізької обласної громадської організації «Флоренс».

На початку заходу його ведучі – Анна Ярошенко та Марк Первухін, звернулися до студентів нашого університету із закликом долучитись до акції та підтримати дітей із програми «Кенгуру».
У свою чергу, директор Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» Людмила Романенкова подякувала присутнім, що не залишились осторонь від цієї доброї справи та підтримали благодійну акцію на підтримку дітей з особливими потребами. Також вона звернулась зі словами подяки до факультету соціальної педагогіки та психології, студенти якого вже не перший рік працюють волонтерами в ЗОГО «Флоренс», проходять виробничу практику в цій організації та завжди намагаються допомогти дітям.
На учасників акції очікували різноманітні солодощі (печиво, млинці, пироги, кекси тощо), котрі студенти факультету СПП та Економіко-правничого коледжу ЗНУ приготували самостійно. Домашня випічка викликала неабиякий ажіотаж серед присутніх.
Окрім того, студенти факультету провели музичну перерву, під час якої учасникам благодійної акції продемонстрували хореографічні постановки, а Дмитро Бабчук, Євген Славинський та Мікаел Хачибабян подарували присутнім свої вокальні номери.
За результатами благодійної акції було зібрано близько 1700 гривень. Варто зазначити, що більшу частку цих коштів зібрали студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Усі кошти будуть передані до Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» на закупівлю теплих пледів для дітей з особливими потребами.

Олена Ярошенко

Схожі новини