Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ відсвяткували День миру танцювальним флешмобом

Студенти ЗНУ відсвяткували День миру танцювальним флешмобом

24.09.2015 15:59 Центр культури ЗНУ флешмоб

Сьогодні у ЗНУ відбувся урочистий флешмоб, присвячений Міжнародному дню миру. У ньому взяли участь не лише студенти вишу та Економіко-правничого коледжу ЗНУ, але й малеча з сусіднього дитячого садочку. Аби нагадати перехожим про свято, учасники заходу танцювали, співали та малювали крейдою на асфальті.

Традиційно на великій музичній перерві перед 2 навчальним корпусом ЗНУ зібралися студенти і гості свята. Вітаючи присутніх, ведучі – Алла Кучменко та Катерина Черниш – зауважили, що будь-які побажання не можуть здійснитися, якщо немає миру на Землі. Під час заходу згадали про міжнародні конфлікти і локальні війни, зокрема від яких сьогодні потерпають люди і території країн: Іран, США, Ізраїль, Палестина, Україна та Росія. Саме герби та емблеми цих країн були намальовані крейдою на майданчику, де відбувався флешмоб.
Під час заходу учасники вокальної студії «Кантилена», очолюваної Наталією Пиріг, - Аліна Сур, Олександра Дудка, Дарина Шупранова та Аліна Товстогор – виконували пісні про мир («Мы не хотим войны, мы объявляем мир», «Аист на крыше»), про любов і Україну. Сам флешмоб являв собою композицію, в якій була представлена історія боротьби і здобутків свободи, у різнобарвній канві якої поєдналися в єдину композицію віршовані, танцювальні, пісенні та інші елементи, а також були представлені традиції різних народів Заходу та Сходу, у тому числі українські, російські, єврейські.
Участь у флешмобі взяли і представники дошкільного виховного закладу «Казка» груп «Дзвіночки» та «Веселка»: вони за допомогою своїх вихователів намалювали серію малюнків на тему миру і, приєднавшись до дружного хороводу дорослих під час свята, представили їх на огляд присутнім.
Велику хореографічну композицію підготували студенти ЗНУ під керівництвом хореографа студії «D.A.L.S.» Ірини Василенко. Але, як зауважив в.о. директора Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко, на цьому студентські акції на підтримку миру не завершилися. Вже 8 жовтня планується провести в університеті так звану благодійну фотосушку: саме на майданчику біля 2 корпусу ЗНУ будуть вивішені на огляд найкращі роботи запорізьких фотографів, у тому числі й студентів. А ввечері їх можна буде придбати усім охочим. Гроші, зібрані від продажу фоторобіт, студенти передадуть на потреби солдатам однієї з бригад, які знаходяться в зоні АТО. А ще у задумах представників Центру культури – організувати грандіозний розпис стіни Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ сюжетами на теми миру.

Текст: Олена Хлистун
Фотографії: Данило Богомолов