Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та викладачі юридичного факультету ЗНУ відзначили своє професійне свято

Студенти та викладачі юридичного факультету ЗНУ відзначили своє професійне свято

08.10.2015 16:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Свято Концерт

8 жовтня студенти та науково-педагогічний колектив юридичного факультету Запорізького національного університету зібралися разом перед п’ятим корпусом нашого вишу, щоб відзначити своє професійне свято – День юриста.

Ведучими заходу виступили студенти юридичного факультету ЗНУ Владислав Бандровський та Ірина Кравченко.
Привітати правників нашого університету зі святом завітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура.
Так, Олександр Григорович зазначив, що День юриста об’єднує представників різних правничих напрямів діяльності, кожен з яких відіграє досить важливу роль у становленні демократичної, правової української держави. Бути юристом – це велика честь та відповідальність. Тож, Олександр Бондар привітав майбутніх правників та науково-педагогічний колектив юридичного факультету, побажавши їм творчої наснаги, невичерпної енергії та професійних успіхів. Окрім того, перший проректор ЗНУ вручив грамоти найкращим студентам за багаторічну, сумлінну та наполегливу працю з підвищення іміджу юридичного факультету ЗНУ.
Із вітальними словами до присутніх на святі звернулася і декан факультету Тетяна Коломоєць, зазначивши, що вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити, адже своєю багатогранною діяльність правники України сприяють її руху на шляху до побудови демократичної держави європейського типу. Тетяна Олександрівна побажала майбутнім юристам успіхів у зміцненні законності та правопорядку, вірно служити інтересам України та її громадян.
Варто зазначити, що під час урочистого святкування Дня юриста колишня голова студентської ради факультету Ольга Попова вручила символ студентського життя юридичного факультету новому голові Антону Барліту, котрий, у свою чергу, пообіцяв старанно виконувати поставлені перед ним завдання. Своє привітання для правників нашого університету підготувала також збірна юридичного факультету КВК. Вони подарували учасникам заходу гарний настрій, виконавши тематичні гумористичні мініатюри. Окрім того, на присутніх очікував подарунок від вихованців вокальної студії «Кантилена».
Наприкінці свята представники юридичного факультету ЗНУ зробили традиційно спільне фото на згадку.

Олена Ярошенко

Схожі новини