Новини пресслужби ЗНУ / Новини / The Language Café на факультеті соціальної педагогіки та психології

The Language Café на факультеті соціальної педагогіки та психології

21.10.2015 14:31 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології навчання тренінг

20 жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології провели психологічний тренінг «Мовне кафе» (The Language Café). Головною дискусійною темою цього заходу стала проблема психологічної культури та психологічних знань у повсякденному житті (psychology culture and knowledge in our daily life). Захід проходив під керівництвом старшого викладача кафедри практичної психології Ольги Іщук та голови міжнародного сектору студентської ради факультету СПП, студентки другого курсу спеціальності «Психологія» Марії Плахоніної.

У навчальній аудиторії облаштували справжню кав’ярню, учасники сиділи не за партами, а за столиками, накритими паперовими скатертинами, де згодом і робили записи своїх роздумів та натхненних ідей, при цьому смакуючи гарячим чаєм та печивом. Мовне кафе на факультеті СПП відвідали не лише студенти-психологи, але й представники інших спеціальностей, зокрема майбутні журналісти та психіатри-практики.
Спілкування відбувалося англійською мовою, учасники тренінгової роботи відповіли на такі важливі питання як: роль психологічних знань у нашому житті (The role of psychology knowledge in our life) та шляхи підвищення психологічної культури населення (The ways (methods) of increasing psychology culture). Після плідної праці учасниками вирішено, що ті методи, які було запропоновано, варто втілити в життя не лише на рівні університету чи міста, але й на рівні держави та всього світового співтовариства.
Психологічний тренінг «Мовне кафе» відбувся в рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі». Його організатори вдячні за підтримку декану факультету соціальної педагогіки та психології, доценту Ользі Пономаренко та завідувачу кафедри практичної психології, доценту Наталі Губі.

Ольга Іщук,
Старший викладач кафедри практичної психології