Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ провели практичний семінар для школярів 46 гімназії

На факультеті іноземної філології ЗНУ провели практичний семінар для школярів 46 гімназії

27.10.2015 15:45 Все Факультети Іноземної філології ФІФ семінар для школярів

27 жовтня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету для школярів 10-11 класів 46 гімназії м. Запоріжжя організували навчальний семінар, основна мета якого - покращити розмовну практику з німецької мови.

Такі навчальні семінари для школярів проводяться на факультеті іноземної філології ЗНУ не вперше. Цей семінар був присвячений темі спорту в Україні та в Запоріжжі. Організатором і модератором цього семінару виступила викладач кафедри німецької філології та перекладу Ольга Тупахіна. Також участь в цьому семінарі взяла вчитель німецької мови 46 гімназії Юлія Бондаренко.
Під час семінару були використані різні форми інтерактивної роботи зі школярами, презентації. Так, в ігровій формі, спілкуючись виключно німецькою мовою, учасники семінару розглянули особливості різних видів спорту, які найбільш розвинуті в Україні та в Запоріжжі, згадали імена відомих спортсменів та останні визначні спортивні події.
Треба зазначити, що подібні заходи сприяють покращенню рівня володіння іноземними мовами школярами та підвищенню рівня підготовки випускників шкіл. Завдяки їм учні поглиблюють свої знання з граматики, аудіювання та письма, а також знайомляться з авторськими підходами до навчання іноземних мов.
Нагадаємо, що подібні семінари проводяться у рамках профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології. Завдяки таким формам роботи факультет має можливість встановлювати тісні зв’язки між школою і університетом та отримувати інформацію щодо школярів, які цікавляться іноземними мовами та можуть стати студентами факультету.

Олена Переверзєва

Схожі новини