Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов обговорив напрями співпраці ЗНУ з американським гостем Марком Ділленом

Ректор Микола Фролов обговорив напрями співпраці ЗНУ з американським гостем Марком Ділленом

01.12.2015 12:52 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики ректор міжнародна співпраця

Сьогодні відбулася зустріч ректора ЗНУ Миколи Фролова з американським медіаекспертом Марком Ділленом, який завітав до ЗНУ в рамках міжнародної програми академічних обмінів імені Фулбрайта. Вже протягом тижня пан Діллен читає лекції на факультеті журналістики, розповідаючи студентам про свій досвід роботи журналістом, дипломатом та власником організації, яка надає консультації зі зв’язків із громадськістю.

Під час зустрічі Микола Олександрович розповів гостю про специфіку роботи вишу, іноземних викладачів із Болгарії, Франції, Великої Британії тощо, які працюють у ЗНУ, а також відповів на питання Марка Діллена про вплив проведення АТО на Сході Україні на роботу вищого навчального закладу. Зокрема, ректор згадав про те, що минулого року до ЗНУ зарахували майже 300 студентів із Донецької та Луганської областей, а для гуртожитків придбали нові двоярусні ліжка, щоб забезпечити всіх житлом усіх, хто цього потребує.
Ключовою темою зустрічі стало обговорення напрямів співпраці американського гостя із ЗНУ. Йшлося про те, що вже сам візит Марка Діллена до Запорізького національного університету є корисним для студентів та викладачів, які мають можливість дізнатися з перших вуст про різноманітні програми стажувань за кордоном та налагодити зв’язки зі своїми іноземними колегами. Також учасники зустрічі дійшли висновку, що ЗНУ може бути базовим закладом для проведення різноманітних тренінгів та навчання з журналістики, зокрема для фахівців, які працюють у зоні військового конфлікту.
Ще одним напрямом співпраці медіаексперт назвав залучення студентів до роботи в іноземних ЗМІ. «Якщо пощастить реалізувати цей проект, буде дуже добре, оскільки практична робота є важливою складовою навчання журналістиці», – зазначив гість.
До речі, сьогодні відбудеться остання лекція Марка Діллена та засідання розмовного клубу за його участю для студентів факультету журналістики.

Олександра Усенко

Схожі новини