Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

На економічному факультеті ЗНУ відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01.12.2015 16:27 Все Факультети Економічний Економфак Захід по ВІЛ/СНІДу

1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ. Традиційно в перший день зими проходять всесвітні акції для підтримки програм профілактики поширення СНІДу. Тож за ініціативи активістів студентської ради на економічному факультеті ЗНУ відбулася інформаційно-просвітницька та благодійна акція «Захисти своє майбутнє» Основною її метою стало привернення уваги молоді до проблеми поширення ВІЛ/СНІДУ, формування знань про небезпеку ВІЛ/СНІДу, сприяння зниженню ризику інфікування ВІЛ, формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ та виховання бажання дотримуватись правил здорового способу життя.

Захід організували і провели представники студентської ради факультету. Так, на великій перерві студенти 1-2 курсів економічного факультету для того, щоб привернути увагу до проблем розповсюдження ВІЛ/СНІДУ, організували танцювальний флешмоб у білих халатах. Крім того, в рамках цієї акції студентам роздали символічні червоні стрічки, презервативи та буклети з інформацією про виникнення та розповсюдження ВІЛ-інфекції, її прояви та симптоми, шляхи передачі та методи запобігання розповсюдженню цієї небезпечної хвороби. Організатори зауважили, що багато студентів як економічного, так і інших факультетів (юридичного та історичного) виявили бажання взяти участь у цій акції.
На думку студентки 2 курсу економічного факультету Дарії Плохотнікової, подібні виховні заходи покликані постійно привертати увагу людей, особливо молоді, до збереження власного здоров’я і здоров’я інших людей, адже проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.
СНІД - це одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Україна залишається лідером в Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 270 тисяч чоловік. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.

Олена Переверзєва

Схожі новини