Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЕПК ЗНУ вибороли 1 місце в обласній першості зі стрільби з пневматичної зброї

Спортсмени ЕПК ЗНУ вибороли 1 місце в обласній першості зі стрільби з пневматичної зброї

04.12.2015 08:59 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

3 грудня на базі Запорізького авіаційного коледжу пройшли змагання обласної першості зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У заході взяли участь спортсмени із Економіко-правничого коледжу ЗНУ, а також із Запорізького авіаційного коледжу, Запорізького коледжу радіоелектроніки та Запорізького металургійного коледжу. У результаті змагань представники ЕПК посіли 1 місце в загальнокомандному заліку.

Представники Економіко-правничого коледжу продемонструвала високий рівень спортивної підготовки, ставши найсильнішими в загальнокомандній першості з результатом 87 очок.
В особистому заліку серед дівчат 1 місце виборола наша студентка Валерія Золотова (29 очок). Данило Осадченко (група К 35ф-15) виборов 31 очко, а Дмитро Тригуб (група К 12-13) – 27. Вони посіли 2 і 3 місця відповідно.
Викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітають переможців із таким вагомим результатом і бажають їм підкорення нових спортивних висот та успіхів у навчанні!

Анна Бєлоус

Схожі новини