Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти економічного факультету зустрілися з працівниками Орджонікідзевського Пенсійного фонду України

Викладачі та студенти економічного факультету зустрілися з працівниками Орджонікідзевського Пенсійного фонду України

09.12.2015 16:25 Все Факультети Економічний Економічний факультет зустріч лекція

9 грудня в актовій залі 5 корпусу Запорізького національного університету відбулася зустріч викладачів та студентів економічного факультету з працівниками Орджонікідзевського Пенсійного фонду України в Запорізькій області – соціальними партнерами нашого вишу.

На початку зустрічі всіх її учасників привітала декан економічного факультету, професор Алла Череп. Також Алла Василівна побажала всім присутнім на заході плідної співпраці.
Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Орджонікідзевському районі Олександр Лебедєв виступив із доповіддю на тему: «Запровадження накопичувальної системи та єдиних принципів нарахування пенсій». Крім того, присутні на заході змогли поставити свої запитання начальнику відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Євеліні Левіній та начальнику відділу кадрів управління Пенсійного фонду Тетяні Кузнецовій.
Усі учасники зустрічі відзначили її корисність та актуальність і висловили подяку її організаторам – співробітникам кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами.

Економічний факультет

Схожі новини