Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладача ЗНУ Дмитра Сердюка відзначили за спортивні досягнення

Викладача ЗНУ Дмитра Сердюка відзначили за спортивні досягнення

27.11.2015 09:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет спортивні досягнення

26 листопада 2015 року в Міністерстві молоді та спорту урочисто привітали чоловічу збірну ветеранів гандболу. Вона посіла друге місце на ІІІ Європейських іграх майстрів Europian masters games – 2015 (1-6 жовтня, Ніцца). Чоловіча збірна була сформована із гравців з Київської, Запорізької, Закарпатської, Сумської та Дніпропетровської областей. Серед спортсменів був присутній срібний призер Europian masters games – 2015 старший викладач кафедри спортивних ігор Запорізького національного університету, майстер спорту СРСР та України Дмитро Сердюк.

У зустрічі також взяли участь: заступник Міністра, керівник апарату Микола Даневич, олімпійська чемпіонка з гандболу, восьмиразова володарка Кубку Європейських чемпіонів, керівник відділу нагород та спортивних звань Ірина Белецька. Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав майстрів із вдалим виступом: «Українські спортсмени у будь-якому віці демонструють високі результати на міжнародних змаганнях. Дякую всім учасникам команди та тренерам за майстерність та відданість спорту, за той приклад, який ви даєте молодшим поколінням, надихаючи їх на перемоги».
Також Ігор Жданов вручив спортсменам подяки та почесні грамоти Міністерства за вагомий внесок у розвиток і популяризацію гандболу в Україні та пропаганду здорового способу життя.

Економічний факультет

Схожі новини