Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ посіла 1 місце на обласних змаганнях зі швидких шахів

Команда ЗНУ посіла 1 місце на обласних змаганнях зі швидких шахів

11.12.2015 11:22 Все Факультети Біологічний Іноземної філології Фізичного виховання СОК перемога спорт

Команда ЗНУ у складі студентки 3 курсу факультету фізичного виховання Анастасії Дудрової, студента 3 курсу біологічного факультету Сергія Котлярова, студента 5 курсу фізичного факультету Дмитра Карпенка та студентки 1 курсу факультету іноземної філології Ольги Рахубовської здобула впевнену перемогу на обласних змаганнях зі швидких шахів – 2015, які проходили 8-9 грудня в ЗНТУ.

Варто зауважити, що Анастасія Дудрова у вересні цього року представляла наш університет на змаганнях зі швидких шахів та блискавичної гри в Києві та виборола там 2 місце серед дівчат. А під час обласних змагань вона не програла жодної з проведених ігор. Ми поспілкувалися із переможцями та поцікавилися про їхні враження. Ольга Рахубовська: «Змагання були дуже напруженими, а суперники сильними. Серед учасників були майстри спорту, кандидати в майстри та, навіть, призер чемпіонату України. Але наша команда не пасла задніх і давала відсіч навіть майстрам».
Анастасія Дудрова: «Ми дуже задоволені результатом, адже з гідністю відстояли честь Запорізького національного. Незважаючи на сильних суперників та жорстку боротьбу ми вирвали перемогу та можемо пишатися цим».
Заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко нагородив студентів іменними грамотами та медалями, а також зауважив: «Нам було дуже приємно працювати з такими талановитими, ініціативними й інтелігентними студентами. За весь час змагань у нас не було жодних зауважень до дисципліни, вони відпрацювали на всі сто відсотків. Саме тому і маємо такий високий результат. Ми дуже вдячні учасникам команди за співпрацю і сподіваємось, що це далеко не остання наша спільна перемога.»
Вітаємо переможців та бажаємо їм нових перемог!

Ксенія Сухаренко

Схожі новини