Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі для студентів-технологів влаштували конкурс із підготовки новорічного столу

У Торговому коледжі для студентів-технологів влаштували конкурс із підготовки новорічного столу

11.12.2015 11:31 Торговий коледж навчання конкурс перемога

8 грудня в Торговому коледжі Запорізького національного університету відбувся конкурс професійної майстерності серед студентів-технологів «Випускник-2016». Під час змагання студенти коледжу мали продемонструвати професійному журі та глядачам свої навички та вміння, здобуті за роки навчання у ТК ЗНУ.

На початку заходу учасників конкурсу всіх присутніх привітав почесний гість коледжу – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександр Гура. Він відзначив високий професіоналізм студентів і висловив переконання, що в конкурсі переможуть найкращі знавці своєї справи. До його привітань приєдналася голова циклової комісії «Технології та організації харчування і сервісу» Любов Антіпова. Любов Олексіївна побажала учасникам натхнення, професіоналізму та успіхів у навчанні.
Конкурс складався з трьох етапів. Студенти мали організувати презентацію проведення новорічних свят в закладі ресторанного господарства. Також вони демонстрували своє вміння сервірувати святковий стіл. Заключним етапом змагань стало приготування та презентація новорічних страв.
Усі студенти під час змагання продемонстрували творчий підхід до справи, вміння докладати зусилля задля досягнення поставленої мети і прагнення до перемоги. Підбиваючи підсумки напруженої боротьби між командами,члени журі відзначили Почесними грамотами наступних конкурсантів: команду «Креатив-кейтеринг» (група 9 ТХ 1-12 ) «За кращу організацію новорічного свята» та «За підтримання українських народних традицій», команду «Пори року» (група ТХ 1-13 р-н) – «За кращу сервіровку столу».
Грамоти «За кращу новорічну святкову страву» отримали як Валерія Зеркаль, Катерина Максимюк, Олександр Корольов, Денис Токунов із команди «Новорічні сніговими» (група ВХП 1-15), так і Лілія Кузнєцова (команда «Пори року» (група ТХ 1-13 р-н)) – за торт «Новорічна ніч». «За кращу презентацію новорічного свята» відзначили Аліну Тіцьку (група ТХ 1-13), яка назвала вою святкову композицію «Для мавпочки».
Колектив Торгового коледжу ЗНУ вітає всіх переможців конкурсу та бажає їм сил та наснаги для подальшого вдосконалення в обраній спеціальності і нових перемог!

Торговий коледж ЗНУ

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини