11 грудня викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відгукнулися на звернення особового складу батальйону патрульної служби поліції особового призначення «Скіф». Воїни попрохали допомогти продуктами харчування тим, хто виконує завдання в зоні проведення антитерористичної операції у Донецькій області та охороняє стратегічні об’єкти поблизу м. Маріуполь.
Ініціатором та організатором потужної соціальної акції стала студентка 3 курсу спеціальності соціальна робота Тетяна Куліченко. Благодійність, спрямована на підтримку солдатів української армії, знайшла всебічну підтримку в керівництва ЕПК, зокрема у його директора Олени Грибанової. На їхню думку, сьогодні, в складний для України час, коли йде війна на Сході нашої країни, осторонь не може залишитись жодна людина. Щохвилини, ризикуючи власним життям, наші земляки відстоюють право на існування цілої держави. Саме тому від посильного вкладу кожного з нас, залежатиме наближення перемоги над загарбником.
Напередодні волонтерський сектор студентської ради коледжу сповістив усіх зацікавлених про початок роботи пункту збору теплих речей та харчів, який тривав із 8 години ранку на 1 поверсі навчального корпусу № 2. До акції долучилося багато добровольців, які принесли чимало продуктів, у тому числі домашньої консервації, овочів, круп і макаронних виробів, та одягу.
Заступник командира БПС ОП «Скіф», підполковник поліції Георгій Грицаєнко щиро подякував за небайдужість, ініціативність і патріотизм усім представникам ЗНУ, які долучилися до благодійності.
Крім того, варто відзначити, що з понеділка, 14 грудня, в Економіко-правничому коледжі розпочнеться нова акція: збір новорічних подарунків для вихованців дитячого будинку. Організатори закликають викладачів і студентів не залишатися байдужими: іграшки, книжки, розмальовки, олівці, фломастери, фарби, пензлики допоможуть подарувати дітям свято.
Ірма Федючок,
завідувач педагогічного відділення
Економіко-правничого коледжу ЗНУ