Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ відбулася звітна конференція з практики студентів спеціальності «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік»

В ЕПК ЗНУ відбулася звітна конференція з практики студентів спеціальності «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік»

14.12.2015 11:27 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК звіт про практику

12 грудня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась звітна конференція за підсумками проходження 1 етапу виробничої практики студентами 3 курсу спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси та кредит».

Привітати студентів із закінченням практики прийшли директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня, завідувач кафедри фінансів та кредиту економічного факультету ЗНУ Володимир Бугай, керівник практики, викладач вищої категорії Людмила Чичун, завідувач економічним відділенням коледжу Лілія Козак, викладач економічних дисциплін ЕПК Ірина Мордвінова.
Вони привітали студентів із успішним завершенням першого етапу практики та побажали їм подальшої творчої реалізації, натхнення та успіхів у подальшій роботі.
Практику, яка розпочалася 28 вересня і тривала до 4 грудня, пройшли близько 60 студентів Економіко-правничого коледжу. Її основною метою є поглиблення та закріплення теоретичних знань одержаних студентами у процесі навчання в коледжі, оволодіння сучасними формами та методами економічної, аналітичної та організаційної роботи, формування професійних умінь і навичок для прийняття управлінських рішень у процесі фінансово-господарської діяльності підприємства в сучасних умовах, а також виховання потреби систематично оновлювати набуті знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.
Студенти проходили практику з освоєння 8 версії програми 1С «Підприємство» в рамках навчального процесу на базі комп’ютерних класів коледжу.
Під час практики студенти оволоділи теоретичними та практичними основами організаційно-управлінської, адміністративно-господарської та інформаційно-аналітичної діяльності в фінансовій галузі, закріпили набуті під час навчання теоретичні і практичні навички, застосовували набуті професійні знання у практичній роботі, а також отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірити рівень своїх знань і навичок.
Всього перед студентами було поставлено 11 завдань, серед них: набуття необхідних навичок нарахування податків, зборів та інших обов’язкових платежів відповідно до діючого законодавства; проведення розрахунків з бюджетом; організація облікового процесу на підприємстві, загальне ознайомлення зі структурою і діяльністю підприємства, організації бух обліку, складання штатного кошторису, облікової політики підприємства, знайомство з нормативними документами; опанування і набуття практичних навичок необхідних для виконання обов’язків фінансиста і бухгалтера та досвіду організації роботи у фінансовому відділі бухгалтерії з використанням комп’ютерних технологій – 1С бухгалтерія; а також знайомство з методами, технічними прийомами організації обліку; закріплення знань і навичок з принципів економічного групування активів, власного капіталу та зобов’язань підприємства і структури балансу.
Студенти представили аудиторії свої відеопрезентації звітів з практики. Вони розповіли про результати своєї роботи, про досвід, який вони отримали в результаті практики, працюючи над розробкою та реалізацією бізнес-планів власних підприємств та навчаючись самостійно створювати нове підприємство в програмі 1С, аналізувати діяльність підприємства та приймати правильні управлінські рішення.
Студенти Ірина Бровко, Діана Завгородня, Владислав Копан поділились своїм досвідом складання табелів облікового часу оплати праці, касових документів, оформлення платіжних доручень, складання балансу та звіту про фінансові результати. Так, керівник практики Людмила Чичун зазначила, що студенти отримали безцінний досвід та унікальну можливість опанувати майбутню професію, вони виконали всі поставлені завдання, незважаючи на всі труднощі опанування програми 1С. Також вона висловила впевненість, що і в подальшому на наступних етапах практики студенти використають всі отримані знання у своїй професійній діяльності і будуть демонструвати сумлінне ставлення до проходження практики та високі результати.
У свою чергу, завідувач кафедри фінансів та кредиту економічного факультету ЗНУ Володимир Бугай відзначив творчий підхід студентів у підготовці звітів з практики та побажав навчитись економічно мислити, адже це допоможе студентам реалізувати себе у професії і приймати правильні управлінські рішення. Також він запросив студентів після завершення навчання в коледжі продовжити здобувати фах фінансиста на економічному факультеті ЗНУ.

Олена Переверзєва

Схожі новини