Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели англомовний тренінг із застосування метафоричних асоціативних карт в арт-терапії

На факультеті СПП провели англомовний тренінг із застосування метафоричних асоціативних карт в арт-терапії

15.12.2015 11:01 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології навчання тренінг концепція вивчення іноземних мов

14 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ в рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі» відбувся англомовний тренінг «Особливості застосування метафоричних асоціативних карт в арт-терапії» (Peculiarities of application of metaphorical associative cards in the art therapy). Ведучими тренінгу стали старші викладачі кафедри практичної психології Вікторія Грандт та Ольга Іщук.

Під час заходу його учасники розглянули такі питання, як історія виникнення МАК, перші колоди метафоричних карт і метафоричні асоціативні карти як інструмент психолога. Також студентам надали рекомендації до застосування МАК. Для молодих науковців провели гру-криголам «Асоціації» (game-icebreaker «Association») і вправу «Карта мого життя» (exercise «Map of My Life»).
Учасники тренінгу змогли не лише попрактикуватися у спілкуванні англійською, але й розширити межі сприйняття власного «Я», познайомитися з особливостями життєвих стратегій, пошуку ресурсів для подолання життєвих негараздів тощо.
На англомовному тренінгу «Peculiarities of application of metaphorical associative cards in the art therapy» були присутні доцент кафедри практичної психології. Євгенія Калюжна, студенти денного та заочного відділень спеціальності «Психологія» та «Соціальна педагогіка», а також випускники факультету.
Висловлюємо щиру подяку старшому викладачу кафедри практичної психології Вікторії Грандт за висококваліфіковане модерування під час проведення тренінгового заняття, студентам Наталії Козюрі та Марії Плахоніній за допомогу в підготовці заходу та всім учасникам, які виявили бажання підвищити рівень своїх професійні знання та вміння.

Ольга Іщук,
керівник студентської наукової проблемної групи
«Психотерапія в англомовному світі»,
старший викладач кафедри практичної психології

Схожі новини