Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 14 студентів ЗНУ стали інкубантами «БІ-Запоріжжя»

14 студентів ЗНУ стали інкубантами «БІ-Запоріжжя»

15.12.2015 10:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор

8 грудня у приміщенні академічного бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» (економічний факультет Запорізького національного університету) відбулося засідання правління та експертного комітету громадської організації «Бізнес-інкубатор «БІ-Запоріжжя». Під час засідання комісія розглянула документи та бізнес-плани студентів вишів Запоріжжя, 15 з яких успішно пройшли відбір. Цікаво, що чотирнадцять з них є студентами ЗНУ.

Нагадуємо, що 22 жовтня на базі економічного факультету Запорізького національного університету відкрито бізнес-інкубатор. Він створений в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва області. Головна мета відкриття цієї неприбуткової громадської організації – підтримка стартап-проектів молодих підприємців.
«Цей проект є дуже важливим для нашої молоді та запорізької економіки, а відповідно для наповнення бюджету податками та створення нових робочих місць. Ми маємо налаштувати сучасну молодь на розвиток малого та середнього бізнесу за сучасними європейськими критеріями. Адже саме в їхніх руках – побудова нової України», - підкреслив голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак на відкритті інкубатора.

Юрій Петраш,
головний спеціаліст Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області