Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ представники волонтерських організацій поспілкувалися зі студентами

У ЗНУ представники волонтерських організацій поспілкувалися зі студентами

15.12.2015 14:49 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології волонтерська діяльність

Сьогодні на базі навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології відбувся круглий стіл для керівників волонтерських організацій та потенційних волонтерів «Проблеми. Досвід. Перспективи». Учасниками круглого столу були працівники Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організації «Червоний Хрест України» Жовтневого району м. Запоріжжя; та координатор «Школи волонтерів №612».

У рамках круглого столу відбулася презентація волонтерських організацій міста Запоріжжя та обмін досвідом роботи з урахуванням проблем, які постають перед ними. Йшлося про об’єднання зусиль щодо проведення інформаційно-просвітницьких заходів спільної тематики. Під час зустрічі студенти мали змогу поділитися власним досвідом волонтерської роботи, обмінятися контактами для створення єдиного інформаційного простору для подальшої спільної благодійної соціально-корисної діяльності.

Завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології
Наталія Мамай

Схожі новини