Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають ремонтні роботи

У ЗНУ тривають ремонтні роботи

16.12.2015 12:57 Адміністративно-господарська частина

В осінньо-зимовий період тривають ремонтні роботи на території студмістечка ЗНУ. Як повідомив головний інженер адміністративно-господарської частини Валентин Моцак, у меншому обсязі аніж влітку, але тривають роботи з реконструкції приміщень в окремих навчальних корпусах та гуртожитках, де силами рембудгрупи АГЧ створюються комфортні умови для навчання студентів та роботи співробітників університету.

Так, у 2 навчальному корпусі нещодавно розпочалися ремонти на сходах у правому крилі (надалі будуть відбуватися ремонтні роботи у лівому крилі). Тут триває відновлення самих сходинок, стіни невдовзі будуть оздоблені штукатуркою «короїд» тощо. Планується встановлення нових металопластикових вікон (12 великих вікон на 2-4 поверхах), а також заміна труб системи тепломережі на пластикові та встановлення енергоефективних радіаторів.
Дрібні відновлювальні та косметичні роботи відбуваються і в інших приміщеннях. Цієї осені була відремонтована та переобладнана кімната №335 у 4 навчальному корпусі, яка відтепер передана з господарського фонду у навчальний. На території аудиторій №403, 405 та 413 у 6 навчальному корпусі тривають роботи з встановлення віконних відкосів.
Певний комплекс ремонтних робіт восени відбувався і у студентських гуртожитках. На території гуртожитку №4 відбулися косметичні ремонти коридорних та кухонних приміщень. Завершився ремонт кімнати № 912 (2), де будуть проходити заняття з тележурналістики (аудиторний фонд Навчальної лабораторії телевізійної журналістики). У гуртожитку №3 відбулися відновлювальні ремонти у санітарних приміщеннях, а у гуртожитку №2 встановлені 10 нових кімнатних дверних блоків та відбувся ремонт санвузла на 4 поверсі. Окрім того, були засклені 70 квадратних метрів пошкоджених вікон у гуртожитках.
Під час осіннього періоду також пройшли роботи з відновлення покрівлі складських приміщень на території господарського двору. Загалом в університеті майже весь рік відбуваються дрібні ремонтні та відновлювальні роботи, пов’язані зі створенням комфортних умов для навчання та роботи в ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини