Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели для старшокласників урок з основ рекламної грамотності

Студенти ЗНУ провели для старшокласників урок з основ рекламної грамотності

17.12.2015 10:31 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність просвітницька діяльність

9 грудня студенти факультету журналістики провели урок для учнів одинадцятих класів запорізької школи № 59 на тему: «Сучасні рекламні тенденції та їхній вплив на дитячу свідомість». Куратором низки зустрічей студентів спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» з абітурієнтами запорізьких шкіл виступила доцент кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець.

Урок провели студенти 3 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», зокрема активісти студентського самоврядування факультету журналістики: Анастасія Косаревська, Тетяна Парпора, Марія Козаченко, Карина Білобаба та Катерина Громак.
На початку заняття школярам розповіли про основні поняття та аспекти рекламної діяльності. Це викликало неабиякий інтерес учнів до галузі реклами і спричинило чимало жвавих дискусій. Краще закріпити прослуханий матеріал старшокласникам дозволили цікаві завдання, пов’язані з їхнім знанням брендів. Учні виявили неабияку активність у роботі над визначенням назви бренду відповідно до логотипу на зображеннях, котрі роздали студенти.
Другий блок уроку був присвячений набуттю учнями практичних навичок та дебатам на тему: «Реклама: позитивне чи негативне явище?». Одинадцятикласники розділилися на дві команди та захищали різні думки.
Проведення таких заходів допомагає молоді шкільного віку дізнатися про основні поняття, пов’язані з рекламною діяльністю, створює сприятливі умови для набуття навичок розпізнавати види реклами за своїм стратегічним направленням й загалом надає основи рекламної грамотності.
Крім того, інформаційні зустрічі зі школярами сприяють створенню позитивного іміджу факультету журналістики ЗНУ як платформи можливостей для особистісного розвитку, творчих можливостей та умов набуття практичних навичок студентством в обраній галузі.

Факультет журналістики

Схожі новини