Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців турніру з міні-футболу на кубок В.О.Толока

У ЗНУ визначили переможців турніру з міні-футболу на кубок В.О.Толока

17.12.2015 13:40 Все Факультети Фізичного виховання Кубок Толока з міні-футболу

16 грудня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінал турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора нашого університету, професора В’ячеслава Толока, а також урочисте закриття турніру та нагородження фіналістів.

Організатором заходу виступило керівництво ЗНУ, ЗНТУ спільно з Комітетом фізичного виховання та спорту МОН України, а ведучим заходу став студент факультету фізичного виховання ЗНУ Михайло Мітько. Головним суддею турніру традиційно став арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко.
У фінальних іграх за Кубок В.О. Толока змагалися по дві команди Запорізького національного університету та Запорізького державного медичного університету, які продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру. Першими на футбольному полі у боротьбі за третє місце зустрілися команди ЗДМУ-1 та ЗНУ-1.Перемогу з рахунком 7:3 здобули студенти ЗНУ.
Перед початком другої фінальної гри своє професійне володіння м’ячем продемонстрували молоді фристайлери. За результатами їх виступів були визначені кращі, серед них: Іка Півень (професійний запорізький фристайлер) – 3 місце, Іван Волянський (випускник ЗДІА) – 2 місце та Олександр Воєвода (студент факультету фізичного виховання ЗНУ) – 1 місце. Всі вони були нагороджені дипломами, медалями та кубками.
У фінальній грі за перше місце змагались команди ЗНУ-2 та команда студентів ЗДМУ-2 з Марокко. В жорсткій боротьбі впродовж першого тайму перемогу виборола з рахунком 1:3 команда студентів ЗДМУ-2. Зал вітав переможців стоячи гучними оплесками. Другий тайм розпочався з активної гри нашої команди, яка намагалась відігратись, але другий тайм цієї гри завершився із рахунком 2:5 теж на користь команди ЗДМУ-2. Свої команди активно підтримували вболівальники та гості матчу, але найбільш емоційною виявилась група підтримки студентів з Марокко. Тож, у результаті тривалої боротьби за звання переможців 3 турніру з міні-футболу на Кубок В.О. Толока перемога дістались вперше команді ЗДМУ, друге місце посіла команда ЗНУ, 3 місце – ЗНУ-1, 4 місце – ЗДМУ-1.
На урочисте нагородження переможців змагання завітали проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, донька В’ячеслава Толока Наталія Голубенко, заступник начальника управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Олександр Багіров, президент обласної Запорізької асоціації футзалу Віталій Ніколаєнко, віце-президент Запорізької обласної федерації футболу Петро Гончарук, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Андрій Муштай та голова профкому ЗНТУ Микола Гамов.
Із вітальним словом до переможців змагань звернувся проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук. Від імені ректора Миколи Фролова він побажав подальших успіхів і перемог учасникам змагань, а також подякував усім спортсменам, суддям та вболівальникам та пообіцяв в наступному році провести новий турнір, в якому студенти зможуть показати високий рівень фізичної підготовки та розкрити свої спортивні таланти.
Привітав учасників змагань із завершенням турніру і заступник начальника управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Олександр Багіров. Він побажав гравцям здоров’я і перемог, зазначивши, що цей турнір буде мати велику підтримку і надалі, адже сьогодні відбувається відродження міні-футболу. Подякував усім гравцям студентських міні-футбольних команд за яскраву гру і голова профкому ЗНТУ Микола Гамов.
У свою чергу, президент обласної Запорізької асоціації футзалу Віталій Ніколаєнко зазначив, що цей турнір з міні-футболу є об’єднуючим, але перемогла саме та команда, яка була найбільш вмотивована.
Право вручити почесні грамоти та медалі фіналістам було надано президенту обласної Запорізької асоціації футзалу Віталію Ніколаєнко та проректору ЗНУ з наукової роботи Геннадію Васильчуку. Головний перехідний кубок цьогорічного чемпіонату, а також грамоти та медалі вручила донька В’ячеслава Толока Наталія Голубенко. Вона висловила вдячність всім учасникам за достойну гру та організаторам змагань - за збереження традиції щорічного проведення турніру з міні-футболу на вшанування пам’яті її батька.
Від імені гравців команди ЗНУ виступив Євген Дунда, який зазначив, що цей турнір надав змогу зустрітись із найсильнішими міні-футбольними командами області. Також від імені команди він пообіцяв взяти реванш. На честь цього турніру Євген Дунда подарував всім почесним гостям змагання пам’ятні медалі.
Крім того, під час нагородження були відзначені і кращі гравці турніру в таких номінаціях: «Кращий воротар» – Євген Дунда (ЗНУ), «Кращий бомбардир» - Владислав Кісін (ЕПК ЗНУ) і «Кращий гравець» - Хишам Ель Аддми (ЗДМУ). Усім призерам були вручені медалі, грамоти та подарунки. Також подарунками від адміністрації ЗНТУ були відзначені кращі гравці Амкун Ханза та Євген Дунда.

Олена Переверзєва