Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрили головну Студентську ялинку

У ЗНУ відкрили головну Студентську ялинку

21.12.2015 14:38 Відкриття головної Студентської ялинки всі факультети

Запорізький національний університет підготував для містян приємний новорічний сюрприз: у виші в переддень Дня Святого Миколая відкрили головну Студентську ялинку. Концертну програму для гостей свята організували талановиті студенти, роботу яких координував Центр культури ЗНУ. Участь у креативних конкурсах взяли як представники адміністрації, професорсько-викладацького складу, співробітники вишу, так і їхні діти.

Привітав присутніх із новорічними святами та відкриттям головної студентської ялинки ректор ЗНУ, професор Микола Фролов: «Мені дуже приємно бачити стільки усміхнених облич. Запорізький національний університет, його розвиток і напрацювання, були й завжди будуть прикладом для міста Запоріжжя. Тож нехай живе та процвітає наш ЗНУ! З Новим 2016 роком Вас»!
Вже на початку заходу на його гостей чекала запальна святкова новорічна анімація від хореографічного колективу «D.A.L.S» Центру культури ЗНУ (керівник - Ірина Василенко та учасники свята: Тетяна Амосова, Наталя Сердюк, Карина Крупенко, Аліна Черкасова, Анастасія Мінакова, Марія Шевченко, Тетяна Міндак, Єлизавета Євсеєва, Ольга Молодецька, Марья Ткаченко, Анастасія Сідоренко). Варто відзначити, що організатори також забезпечили відеотрансляцію відкриття головної Студентської ялинки Запоріжжя на великому екрані над спортивно-оздоровчим комплексом, біля якого тривало свято.
Проте й чимало інших цікавинок підготували для гостей. Так, ялинку прикрашали саме тими предметами, які є у студента: стали в нагоді й конспекти, й ручки, й заліковки. А ось конкурс на швидкість реакції провели між десятьма студентами та їхніми чарівними супутницями. Хлопці відразу перевдяглися в новорічних персонажів, а саме - в Дідусів Морозів. У підсумку найспритніші пари розкрили таємницю загадкових величезних червоних кульок, котрі ще від початку заходу підвісили на мотузках біля ялинки. Саме в них на дітей чекали солодощі та мандаринки.
Також концертна програма складалася із багатьох творчих сюрпризів: танцювальних та музичних флешмобів (прекрасним вокалом порадувала Наталія Онишкевич) і навіть зворушливого зізнання у коханні від студента ЗНУ для чарівної дівчини Влади.
А для того, щоб представники професорсько-викладацького складу, співробітники раптом не засумували, ведучі (а саме: Віктор Посунько та Юлія Чеборай) взялися чаклувати: «Всіх деканів і доцентів зараз зробимо студентами», - виголосили вони зі сцени та оголосили конкурс у сніжки «Студенти VS адміністрація».
І, звичайно, не забарилися із привітаннями й головні герої свята: Святий Миколай (Володимир Давиденко), Дід Мороз (Артем Левадний) і Снігуронька (Ліна Ващенко). Вони побажали студентам «скласти зимову сесію тільки на «відмінно», щоб здивувалися усі професори».
Насамкінець, усі присутні дружньо відраховували 12 ударів святкового годинника, щоб нарешті Новий рік настав, ліхтарики ялинки та майданчикової ілюмінації яскраво запалали, а новорічний феєрверк спалахнув райдужними вогнями.

Марія Канцелярист

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: